Kas teie iCloud on täis? Vaadake, kuidas selles ruumi vabastada

Kui näete pidevalt pilves ruumi tühjenemise kohta väsitavaid hoiatusi, vaadake seda artiklit, kuidas iCloudis ruumi vabastada.


SEE iCloud on Apple’i pilveteenus, mis teeb meie elu lihtsamaks. Lisaks kontaktide, sõnumite, raamatute, märkmete, kalendri ja sätete sĂĽnkroonimisele töötab see ka seadme iPhone’is ja iPadis tehtud varukoopiate ning fotode hoidmiseks.

Kuid suur probleem on see, et alates teenuste pakkumise algusest on Apple ainult pakkunud 5 GB tühi ruum. Alguses piisas sellest, kuid aastatega ja uute seadmetega, mille maht on 32 GB, 64 GB, 128 GB ja isegi 256 GB, ei piisa sellest ruumist kõigi meie andmete salvestamiseks.

Ja kui see minimaalne ruum muutub rahvarohkeks, hakkavad süsteemis ilmuma tõeliselt tüütud hoiatused, millest paljud kasutajad ei tea, kuidas lahti saada.

Selles artiklis me näitame teile, kuidas vabastage iCloudis ruumi ja veenduge, et iCloudi täielikku hoiatust enam ei kuvata.NĂĽĂĽd, kui hoiatused on hakanud ilmnema ja teid häirima, on teil kaks alternatiivi: või jääge 5GB juurde Tasuta ja vabastage iCloudis ruumi, võttes sellest mõned asjad välja või midagi muud osta Apple’iga rohkem ruumi. Siin näitame teile, kuidas mõlemat teha.

valik 1 Vabastage iCloudis rohkem ruumi

Kui olete juba enammakstud iCloudi tellimuse eest tasunud või pole huvitatud pilves raha kulutamisest, siis on kõige parem teha oma iCloud puhastada ja ruumi vabastada, kustutades failid, mis seal ei pea olema. Räägime paljudest asjadest, nagu fotod, rakendused, mida te pole viimasel ajal kasutanud, ja kõige keerulisemad, varukoopia.

Kõigepealt peame teadma, mis teie pilves ruumi võtab. Järgige neid samme:


Samm 1: Avage seadme seade.


2. samm: Ekraani ülaosas on teil juurdepääs iCloudi seadetele. Puudutage registreeritud nime.


3. samm: Puudutage iCloudi menĂĽĂĽd.


4. samm: Toksake iCloudi seadetes Halda salvestusruumi.


5. samm: Seejärel näete loendit rakendustest ja süsteemifunktsioonidest, mis kasutavad iCloudi. Neist kõigist peate minema ja uurima, mida saate eemaldada. Näiteks duplikaadid või varukoopiad seadmetest, mida te enam ei kasuta.

Varukoopia kustutamiseks puudutage varukoopiat ja seejärel valikut Kustuta varukoopia. Veenduge, et teie praegune varukoopia oleks kuskil mujal salvestatud, vastasel juhul võite kaotada olulised fotod ja andmed, kui teie seadmega läheb valesti.

Kui teil on oma roll ICloudi raamatukogud lubatud, võib see pilves palju ruumi võtta. Selle väljalülitamine võib olla suurepärane võimalus ruumi vabastada.

Vaadake kõiki loendis olevaid rakendusi ja otsustage, mida saate eemaldada. Nii et juba on võimalik osa iCloudi ruumi vabastada ja nende tüütute sõnumite kuvamine lõpetada.
2. võimalus Looge tasuline iCloudi tellimus

Suurema ruumi eest maksmine on veel üks võimalus, kui te ei saa lahti kõigest, mis teil pilves on. Lõppude lõpuks on sellel teenusel suur ja kasutu eelis, kui te ei kasuta seda ainult mõne taala säästmiseks. Apple pakub võimalusi alates R $ 3,50 kuus, odavamad kui baaris olevad koksikarbid.

ICloudis tellimiseks ja ruumi vabastamiseks järgige selles artiklis varem esitatud juhiseid kuni 4. samm. Seejärel puudutage valikut Salvestusplaani muutmine. Kui teie iCloud on täis, näete valikuid Uuenda.

Pakutavad paketid on järgmised:

  • 50 GB – R $ 3,50 kuus
  • 200 GB – R $ 10,90 kuus
  • 2 TB – R $ 34,90 kuus

Viimaseid kahte saab jagada pereliikmete vahel, kes on teie perekonna ühiskasutusse registreeritud. 2-terabaidine plaan on paljude jaoks paljude jaoks piisavalt ruumi, mis sobib ideaalselt neile, kelle käsutuses on lisaks teistele seadmetele ka 512 GB suurune iPad Pro.Paljudele inimestele ei meeldi mõte maksta iCloudi igakuist tellimust ja sel juhul on lahendus vabaks lasta ja kustutada ruumi hõivamine. Kuid selleks peate oma seadme oma arvutis iTunes’is varundama, lisaks harjumusele hoida pidevalt tehtud fotosid. Fotode salvestamiseks on tasuta rakendusi, näiteks Google Photos, kus saate varundada otse oma iPhone’i. Kuid loomulikult pole see nii praktiline kui iCloud, mis integreeritakse iOS-iga.

Teine võimalus on see, et kui teile ei meeldi idee teha oma toodete mĂĽĂĽmiseks isiklikud pildid Google’ile kättesaadavaks, võite ka iOS-i jaoks valida käepärase USB-mälupulga, mis võimaldab teil fotosid kopeerida ilma Interneti-abita, et need seejärel arvutisse ĂĽle kanda. Sina.

Kui otsustate iCloudi tellimuse eest maksta, on see seda väärt. Väike tasu seoses teenuse pakutavate eelistega.

Kas teile meeldib see, mida loete? Selles ajaveebis on veel mõned väga lahedad näpunäited iPhone’i ja iPadi kohta, mis kõik on korraldatud meie iPhone’i näpunäidete jaotises. Kontrollima!