contador gratis Skip to content

Kas teie mÀlukaarti ei kuvata Macis? Tea, mida teha

Kas teie mÀlukaarti ei kuvata Macis? Tea, mida teha

Kas teie mÀlukaarti ei kuvata töölaual ega Finderis? MÔlemal juhul juhendame teid oma Maci sisemiste ja vÀliste tööriistadega

Olete proovinud teisi kandeid ja isegi teisi arvuteid, kuid mĂ€lukaart ei tööta sinu jaoks Mac? Failidele juurdepÀÀsu ja nende taastamise ĂŒlesandes saab kĂ”ik meeleheited aru. Õnneks oleme valmistunud kiire Ă”petus et aidata teil probleemi kontrollida ja lahendada.

Esiteks on hea mÔte kontrollida, kas SD-kaart pole tolmuvaba ega kahjustatud. Seda saab puhastada kuiva lapiga, pole probleemi, kui puhute seda lihtsalt nagu vana videomÀngu kassett.

Kas ikka ei tööta? IBoysofti vĂ€ljaannete kohaselt on seal 4 peamist pĂ”hjust nii et teie mĂ€lukaarti ei tuvastata: viirused, sĂŒsteemivead, kaardi rikkumine vĂ”i kaardilugejad Mac see on katki. Selgitame, kuidas testida sisemisi tööriistu ja tuvastada probleemid jĂ€rgmiste sammudega.

Kontrollige Finderit

Esiteks avage see Leidja ja vali Eelistus rakenduse ĂŒlemises menĂŒĂŒs. KlĂ”psake vahekaarti Üldine ja valige suvand VĂ€line draiv. SeejĂ€rel vaadake, kas SD ilmub töölauale.

    Vahekaardid Üldine ja KĂŒlgriba (reprodutseerimine: iBoysoft) Vahekaardid Üldine ja KĂŒlgriba (reprodutseerimine: iBoysoft)

Teine vĂ€ljapÀÀs kontrollimiseks on endiselt klapp Eelistus, menĂŒĂŒ KĂŒlgriba. L, vali VĂ€line draiv nimekirjas Asukoht.

Ketta utiliit

Kui te ei nĂ€e kĂŒlgribal mĂ€lukaarti Ketta utiliit, klĂ”psake lihtsalt Vaata ja vali Kuva kĂ”ik seadmed, et kontrollida, kas SD ilmub töölauale.

Ketta utiliit (taasesitus; iBoysoft)

Kui see ikkagi ei ilmu, vĂ”ib kaart olla kahjustatud. Aitame teid selle ĂŒlesande tĂ€itmisel jĂ€rgmises etapis.

Kahjustatud mÀlukaart

Kui kaart ilmub ketta utiliidisse, mitte töölauale, saate selle saata kĂ€sitsi (paremklĂ”psates kaardi ikooni) vĂ”i taastada see vahekaardi abil Esmaabi mis asub akna ĂŒlaosas (eelmise sammu pilt nĂ€itab esmaabi). Nii et lihtsalt valige ja oodake remondiprotsessi lĂ”ppu.

Kui see ikka veel ei tööta, siis on mÔni muu viis oma kaardi vormindamiseks vÀga kiire, seda saab teha masinas endas, mÔnes muus seadmes (nÀiteks fotokaamera) vÔi isegi Windowsis. Kuid hoiatus on seda vÀÀrt: kaardi vormindamine tÀhendab kÔigi andmete kustutamist. Kui te ei soovi faile kaotada, vÔite kasutada tarkvara, mis teeb seda teie jaoks.

Kaart tuvastati, kuid faili ei leitud

Teine vĂ”imalik olukord on see, et teie kaart kuvatakse teie arvutis, kuid kaart on tĂŒhi (ja olete kindel, et see pole tema!). Nagu ĂŒlalpool mĂ€rgitud, saate kaardi vormindada ka mĂ”nes muus seadmes, nii et saate kontrollida, kas kaart on tĂ”esti tĂŒhi. Kui fotod ilmuvad ainult teie kaameras, ĂŒhendage Windows vĂ”i USB-kaardi lugeja otse MacnĂ€iteks.

Lahenduseks vĂ”ib olla mĂ€lukaardi ĂŒhendamine vĂ€lise seadmega Maci USB kaudu (Pixabay)Lahenduseks vĂ”ib olla mĂ€lukaardi ĂŒhendamine vĂ€lise seadmega Maci USB kaudu (Pixabay)

MÔned kaamerad edastavad faile USB kaudu ka ilma kaarti eemaldamata. Sel juhul vÔib edastusaeg kardinaalselt muutuda, kuid vÀhemalt ei kao teie failid.

PĂ€rast kĂ”iki ĂŒlaltoodud samme ja nĂ€punĂ€iteid loodame, et saate oma kaardi edukalt taastada. RÀÀkige oma kommentaarides oma lugu.