Kas teie printer on ohutu? See võib olla väravaks arvutirünnakutele

HP sponsoreeritud sisu

Iga päev on uusi uudiseid andmevarguste, lunavara ja muud tüüpi arvutirünnakute kohta, mis mõjutavad üksikuid kasutajaid ja ettevõtteid.

Alles 2016.

aastal näitasid konsultandiandmed, et rünnakuid registreeriti iga 10 sekundi järel, sel aastal oli ainult üks lunavara.

Ja ettevõttes pole stsenaarium palju parem.

Kasutajad on teadlikumad turvariskidest, mis on seotud võrguseadmetega ühendamisel, ja teadlikumad sellistest seadmetest nagu nutitelefonid, kuid ettevõtted ignoreerivad sageli lülitiga kokkupuudet.

ja printerid, paljastades teie ettevõtte kulukate küberrünnakute ja tundliku teabe vargustega anonüümsete häkkerite poolt.

Kõige haavatavamad on vanemad arvutid, millel on vananenud tarkvara ja ĂĽhised printerid, millel pole turvakaitset, mis olid “surnud kohad”, hoiatades HP pilditöötluse ja printimise ĂĽlemaailmselt turundusjuhilt Vikrant Batralt.

Hinnanguliselt on kogu maailmas kontorites paigaldatud ja töötatud sadu miljoneid printereid ja ainult 2% -l on turvasüsteem, mis takistab nende kasutamist ettevõtte arvutivõrkude väravana.

Selle olukorra hoiatamiseks on HP loonud seeria lühifilme, milles Christian Slater hr Robot-seeriast näitab, kui lihtne on juurdepääs ettevõtte võrkudele arvutitööriistade ja sotsiaalse inseneritöö kombinatsiooni abil.

Esimeses osas “Hunt” on peategelane printer ja pärast juurdepääsu tagamist sellele seadmele õnnestub häkkeritel võrku siseneda ning ettevõtte kõige “vesisem” ja tundlikum teave salvestatakse halduskorrusele.

Film tuletab meile meelde, et printerid on nüüd sama keerukad kui arvutid ja et häkkerid saavad varastada kettadelt teavet ja luua ühenduse ettevõtete võrkudega või lihtsalt kasutada trükitud dokumentides tundlikku teavet, mida printerialustel on ignoreeritud.

HP on hakanud selle riski vähendamiseks tööd tegema ja pakkuma HP turvalise printimise teenuse jaoks mitmetasandilisi turbelahendusi, mis hõlmavad andmeid, dokumente ja seadmeid ning tagavad ettevõttele täieliku kaitse.