Kas teie uus iPad Pro on järsku paindunud? Apple ĂĽtleb, et see on “normaalne”

Me teame, et see on uus iPad Pro mitte kõige võimsam seade maailmas – YouTube’i kanal JerryRig Kõik, purustades uue tahvelarvuti koopia lihtsas koolutamisproovis, võrdles ta selle tahkust “fooliumisse mähitud kartulipudru virnaga”. Sellegipoolest kuluks teie uuel käigul kuni Rk 15 000 dollarit, et kastist välja tulla kergelt painutatud rĂĽmbaga? Noh … Apple’i sõnul on see õige.

Selgitus: kuna uued iPad Plussid alustasid tarnimist alles eelmisel kuul, on mitmele ostjale juba loosist välja pandud kaarjas korpusega seade – foorum MacRumors oli selles osas paar kaebust – või pärast mõnepäevast kasutamist.

Täna kinnitas Apple Verge et mõned uute tablettide koopiad võivad tegelikult olla lahkunud tehasest oma rĂĽmpades kergelt painutatud tootmisprotsessi “kõrvaltoimete” tõttu, mis hõlmab plastist ja alumiiniumist osade kiiret jahutamist. mis moodustavad seadme kere. Apple garanteerib, et see “rike” ei muutu aja jooksul hullemaks ega mõjuta kuidagi tahvelarvuti jõudlust.

Chris Welch, pärit VergePange tähele, et 11-tolline iPad Pro saavutab pärast esimest kasutamisnädalat väikese kumeruse ilma olukorrata, kus seda stimuleeritakse; ta vahetas Apple’i poes tahvelarvuti ja märkas, et uus seade oli karbist välja tulles veidi kõverdunud. Alloleval fotol on probleem – peen, kuid selge:

IPad Pro on kõver

Pole selge, kas Apple on sisse seadnud sisepoliitika, vahetades kõik kõverdatud seadmed kahtlemata välja või vahetatakse aktsepteeritult ainult sobilikel juhtudel, näiteks AppleCare + hõlmatud tooted. Kuna ettevõte väidab, et rike ei sega seadme kasutamist, on võimalik, et tegemist on teise võimalusega – mis on absurdne, arvestades Apple’ile nii omase hoolduse ja disainile tähelepanu pööramise ajalugu.

Kuigi probleem näib olevat hästi lokaliseeritud, on mõned kasutajad juhtumist teatanud, kuid on veel üks põhjus arvata, et 2018. aasta on Cupertino hiiglaste jaoks väga halb aasta.

Nüüd on teie teha: kas keegi on uue iPad Pro ostnud ja sama probleemi näinud? Väljendage end kommentaarides.