Kas teie veebisaiti ei kuvata otsingutulemite ülaosas? SEO sisu kontroll võib teid aidata

Otsingumootorite optimeerimine (SEO) on väga oluline kõigi digitaalse turunduse valdkonnas töötavate inimeste jaoks, kuna kohalolek veebimaailmas ei ole piisav, et tagada koht Google’i tulemuste esimesel lehel.

Content SEO Checker on veebitööriist, mis lubab aidata kasutajatel, kes soovivad oma veebisaidile, ajaveebile või võrguteenustele rohkem nähtavust pakkuda.

Veebisaidile sisenedes leiate omamoodi otsinguriba, kuhu saate kirja panna märksõnad, mida soovite esile tõsta, näiteks e-kaubandus. Seejärel soovitab sisu SEO kontrollija rea ​​LSI (või varjatud semantilise indekseerimise) märksõnu, mida otsingumootorid nagu Google kasutavad veebilehe sisu mõistmiseks.

Neid soovitatud tööriistu silmas pidades saavad kasutajad hakata oma projektide jaoks sisu veebis kirjutama. Sisu SEO kontrollija annab ka näpunäiteid, mis aitavad teil otsingumootori tulemuste lehtedel paremat positsiooni saavutada.

Kui kasutaja on kirjutamise lõpetanud, kuvab tööriist SEO skoori. Kui see ei ületa 75%, on see märk sellest, et on aeg oma projekti laiendada. Lõpus saate aruande salvestada Wordi dokumendina või kopeerida selle otse oma veebiplatvormile.