Kas teie veebisaiti ei kuvata otsingutulemite ĂĽlaosas? SEO sisu kontrollija võib teid aidata – praegune sait
BLOG

Kas teie veebisaiti ei kuvata otsingutulemite ĂĽlaosas? SEO sisu kontrollija võib teid aidata – praegune sait

Otsimootori optimeerimine (SEO) on kõigile, kes töötavad digitaalse turunduse valdkonnas, väga oluline, sest kohalolekust veebimaailmas ei piisa, et tagada koht Google'i tulemuste esimesel lehel.

Sisu SEO kontroll on veebiriist, mis tõotab aidata kasutajaid, kes soovivad oma veebisaidile, ajaveebile või võrguteenusele rohkem nähtavust pakkuda.

Veebisaidile sisenedes leidke selline otsinguriba, kuhu saate kirjutada märksõnu, mida soovite esile tõsta, näiteks e-kaubandus. Sisu SEO kontrollija soovitab seejärel LSI (või latentse semantilise indekseerimise) märksõnu, mida otsingumootorid nagu Google kasutavad veebisaitide sisu mõistmiseks.

Neid tööriista soovitusi arvesse võttes saavad kasutajad hakata oma projektide sisu veebis kirjutama. SEO sisu kontrollija pakub ka näpunäiteid, mis aitavad teil otsingumootori tulemuste lehtedel paremat positsiooni saavutada.

Kui kasutaja on kirjutamise lõpetanud, kuvatakse selle tööriista SEO tulemus. Kui see ei ületa 75%, on see märk sellest, et on aeg oma projekti paremaks muuta. Lõpuks saate aruande salvestada Wordi dokumendina või kopeerida otse oma veebiplatvormile.