Kas teil on iPhone ja meeldib fotograafia? Osaleda fotokonkurssidel

IPhone’i fotokooli veebisait on pĂĽhendatud fotograafide reklaamimisele, kes kasutavad Apple’i seadmeid maailma registreerimise vahendina. Kõik portaalis kasutatud fotod on tegelikult nende lugejate otsesed kaastööd, mis on nende iPhone’is jäädvustatud ja redigeeritud.

Portaal paistab silma mõnede saadaolevate õpetuste poolest, et aidata lugejal teha paremaid pilte ja muuta fotod lõbusamaks, kasutades selleks Apple’i kaubamärgi nutitelefonis saadaolevaid tööriistu ja redigeerijaid. Samuti on olemas loovuse näpunäited, teemad ja inspiratsioon, et vabastada kunstnik igast kasutajast.

päeva sait “data-title =” päeva sait – kas teil on iPhone ja kas teile meeldib fotograafia? Osale fotokonkurssidel – SAPO Tech ”> päeva tehniline veebisait

„Escola do iPhone” on alati välja kutsunud avalikkust oma tööd tegevustega jagama ning korraldab praegu tänavajoonistamisele (tänavapildid) pühendatud fotokonkursi ja tal on veel paar päeva aega oma tööde esitamiseks. Esitatud fotod on saadaval saidi külastajatele, kes saavad ka tavalistele suhtlusvõrgustikele meeldida ja kommentaare lisada ning filtreerida teoseid ka kuupäeva või populaarsuse järgi.