Kas teil on lapsi? Vaadake, kuidas piirata iPhone'i kasutamist –
PRIJAVE

Kas teil on lapsi? Vaadake, kuidas piirata iPhone'i kasutamist –

Kui teil on tehnikat armastavaid lapsi või elate nende juures, on tõenäoline, et olete ressursside kohta lugenud või neist kuulnud Korda iOS.

Põhimõtteliselt pakub see valik vanemlikku kontrolli iPhone'is, iPadis ja iPod touchis, lubades teatud seadmetel järgida vanemate või hooldajate seatud reegleid, kui vidin kuulub lapsele.

Kuid enne iOS 12-i, selle juurde pääsemiseks oli vaja külastada Üldseaded korduvad. Praeguses versioonis on Apple otsustanud tööriista teisaldada ja paljud kasutajad võivad arvata, et Ma eemaldab selle võimaluse.

Piirangusätetele juurdepääsemiseks (kui seade kasutab iOS 12 või uuemat) peate esmalt sisestama teise allika: o Kasutamise aeg. IOS 12-ga käivitatud see tööriist ühendab Ma-kärgsüsteemist mitu funktsiooni (uued ja vanad), sealhulgas piirangud.

Allpool saate seda kirjeldada järgmiselt.

 1. Avage rakendus Seaded ja koputage "Kasutusaeg". Kui te pole funktsiooni konfigureerinud, koputage "Jätka".

  Allikas

 2. Siis peate vastama, kas seade on lapseseade või mitte (antud juhul ütleme lihtsalt).

  Limiidid lastele kasutusaja jooksul

 3. Järgmisel ekraanil konfigureerige unerežiimi valikud ja rakenduse piirangud vastavalt teie vajadustele. Toksake ekraanil "Sisu ja privaatsus" (endine "Restries") "Jätka".

  Seadistamine

 4. Teil palutakse määrata kood, et muuta kasutusaja sisu ja privaatsussätteid, mis takistab teistel neid seadeid hõlpsalt muutmast.

  Vanema kaitse kood

 5. Valige rakenduse Kasutusaja põhiekraanil "Sisu ja privaatsus" ning sisestage eelmises etapis määratud kood. Seejärel puudutage piirangu aktiveerimiseks liugurit.

Nüüd sirvige lihtsalt menüüsid „Osta iTunesis ja App Store'is”, „Lubatud rakendused” ja „Piiratud sisu” ja täpsustage, millele lapsed saavad juurdepääsu või mitte, kui kasutate vidin. Kasutusaeg võimaldab teil määrata ka muid seadeid, mis aitavad muu hulgas kontrollida, kui palju aega laps peab veebis mängima või surfama.

Kui seade on teie oma ja näiteks te ei kuule Apple Musicus selgesõnalist muusikat, tuleb aktiveerida kasutusaeg ja näidata, et seade pole laps. Siis vali Muusika, netisaadete ja uudiste sisu sisu ja privaatsuse piirangud ja koputage suvandit „Selgesõnaline”.

Kas need näpunäited aitasid teid? Loodame nii! Lisateabe saamiseks iOS-, macOS-, watchOS- ja tvOS-i näpunäidete kohta leiate meie juhendaja jaotist.