contador gratis Saltar al contenido

Kas teil on Nintendo Switch? Vaadake 25 olulist mängu konsoolide jaoks

Kas teil on Nintendo Switch? Vaadake 25 olulist mängu konsoolide jaoks

Kui teil on kodus Nintendo Switch ja te ei tea, millist mängu osta, vaadake meie nimekirja konsoolide peamistest pealkirjadest

Saabunud on aasta 2020 ja sellega koos lootus uue põlvkonna videomängudele. Kuigi PlayStation 4 ja Xbox One teel oma elutsükli lõppu, Nintendo lüliti, mis lõpetas märtsis oma kolmeaastase turuletoomise, jõudis populaarsuse tippu.

Kindel, et olen endiselt hübriidkonsoolide silmapaistev meistriteos, hõlmame mänge, mis on tähistanud Nintendo videomängude tänast elu, ja iga omanikku Lülita peab proovima!

Ainult Nintendo Switch

Pole kahtlust, et kõigil Interneti platvormidel Nintendo suurim lootus on mängudele, mida toodab ettevõte ise. Ajalooliselt tunnustati selle peamist frantsiisi, mis võitis uusi mänge peaaegu kõigis ettevõtte konsoolides, kriitiliselt tunnustatud kui tehnilise hoolduse ja loovuse erakordse vilja näidet.

Koos Nintendo lüliti erinevad, mistõttu otsustasime oma oluliste mängude loendi alustada seadme jaoks tehtud töödega.

Zelda legend: metsiku hingeõhk

Zelda legend, avar ja kaunis maailm, mida uuridaZelda legend: looduse hingamine, avar ja kaunis maailm, mida uurida

See mäng on eksklusiivne Nintendo lüliti. Selle olulisus elektrooniliste mängude tööstuses on aga nii suur, et sellele lisandub tõsiasi, et see on samaaegne Wii U, otsustasime seda näidata omaette mänguna Lülita.

Zelda legend: metsiku hingeõhk üks mäng, mis väärib nautimist võimalikult paljudel platvormidel. Mäng tutvustab tohutult avatud maailma ja julgustab mängijaid suuresti kaardi iga nurgaga tutvuma. Kahtlemata oluline pealkiri, mis jääb kauaks meelde.

2. plaat

Idee arutada geeniuse stseeni piirkonna värvi üle.Idee arutada geeniuse stseeni piirkonna värvi üle

2. plaat oluline taastada esimese mängu kummaline mänguviis. Lahing oli segane ja idee tulistamismängust, mille eesmärk oli sündmuskoha suurima ala maalimine, mitte ainult vastaste tapmine, pani paljud mõtlema Splatoon üks parimatest omataolistest mängudest, mis eales tehtud.

Super Mario Odüsseia

Super Mario Odyssey tõi kohale väga suure torumehe ja jõuguSuper Mario Odyssey tõi kohale väga suure torumehe ja jõugu

Viimane seiklus sensatsiooniliste mängude populaarseimast torumehest! Sisene Super Mario OdüsseiaSee paks, punaste särkidega mees rändab läbi mitmete kuningriikide, et otsida eset, mille nimi on Võimu Kuud, ja lõpuks lüüa Bowser veel kord. See uus märkide jäädvustamise võime koos muusika ja loomingulise maailmaga muudab selle seikluse iga omaniku jaoks vähem oluliseks Nintendo lüliti.

Super Smash ülim pross

Ikoonilisi videomängude tegelasi pekstakse mitme mängijaga kuni kaheksa mängijaga.Ikoonilisi videomängude tegelasi pekstakse mitme mängijaga kuni kaheksa mängijaga.

Super Smash pross pange mõned mängumaailma tegelased lahinguareenile. Viiendas väljaandes kannab frantsiis kõiki tegelasi, mis on ilmunud eelmises mängus, aga ka mõnda uut, sealhulgas neid, mis ei kuulu universumisse. Nintendo. Tulemuseks on videomängude tõeline oodiajalugu, mis tähendab kõigi aegade enimmüüdud lahingumängu, ehkki see ilmus 2018. aastal.

Luigi maja 3

Kummitav hotell ja hirmutav peategelane toodavad palju mitmekesisust.Kummitav hotell ja hirmutav peategelane toodavad palju mitmekesisust.

Käivitati oktoobris 2019, viimane seiklus alates Luigi väga lõbus. Mängus on ilusad visuaalid, mitmekesine mängulisus, hea huumor ja võluv heliriba. Luigise maja 3 iga mänguga veedetud minut on väärt, olgu see siis üksikmängija või mitme mängijaga mäng.

Mitme maitse jaoks

Mängud puuduvad Nintendo lüliti. Tsiteerides kiiresti mitmeid pealkirju, nii et tekst pole igav, näitame ka teisi mänge, mis on ümmarguse korral väga olulised, sõltudes igast stiilist.

Nintendo Switchisse saabus kaheksas põlvkond taskukoletisi.Nintendo Switchisse saabus kaheksas põlvkond taskukoletisi.

Tulekahju embleem: Puumaja, strateegiamäng huvitava looga; Xenoblade'i kroonikad 2, Jaapani RPG fännidele; Yoshi kunstlik maailm, suurepärane platvormimäng nooremale publikule; Astraalne kett, PlatinumGames, mis on visuaalselt üllatav; väga hea uusversioon Zelda legend: ärkavad lingid; ja taskukoletiste kaheksas põlvkond, Pokmon / Kilp mõõk.

See on uuesti mängimist väärt

Lisaks suurepärastele originaalsetele mängudele, mis täidavad Nintendo lüliti, pärast seadme käivitamist on ilmunud mõned varasemad platvormi pealkirjad. Nagu Wii Uvideomäng Nintendo mis eelneb Lülita, ei saavutanud oodatud edu, kuid omab siiski kvaliteetseid mänge, ettevõte on need järk-järgult uuesti välja andnud, täiendatud versioonis. Vaatame parimat:

Bayonetta (frantsiis)

Laske, tabasite, pommitati ja palju kombinatsioone Bayonettaga.Laske, tabasite, pommitati ja palju kombinatsioone Bayonettaga.

Bayonetta sündinud seitsmendas põlvkonnas Xbox 360 (tagaküljega eest PlayStation 3). Arvestades, et mõned ettevõtted keeldusid kandma teise jaotise kulusid, PlatinumGames, mängude arendaja, otsinud Nintendo frantsiisi toomiseks Wii U.

Kahtlemata Bayonetta 2 üks oluline mäng terasest ja terasest mänguhuvilistele hack n kaldkriips (stiil, milles tegelane areneb mängus, tappes mitu vaenlast järjest). Kolmanda tiitliga juba välja kuulutatud Nintendo lüliti, on hea tutvuda frantsiisiga.

Mario Kart 8 Deluxe

Parim frantsiis Mario Kart 8 Deluxe on Nintendo Switchil.Parim frantsiis Mario Kart 8 Deluxe on Nintendo Switchil.

Mäng Mario Kart nad on alati olulised, olenemata platvormist. Pärast täiuslikku Mario Kart 8 Wii U jaoks, mis on Nintendo näpistage väiksemaid detaile, muutke lahingurežiime ja käivitage, mis on täna frantsiisi parim mäng, Mario Kart 8 Deluxe. Isegi neile, kes on mänginud 2014. aasta algset versiooni, tähendab see uus väljaanne muidugi garanteeritud naudingut kogu kasuliku eluea jooksul Lülita.

Donkey Kongi riik: troopiline külmutuskoht

Donkey Kong Country: Tropical Freeze on erakordne.Donkey Kong Country: Tropical Freeze on erakordne.

Wii U väljund on praktiliselt muutmata, kui see poleks suurema eraldusvõime ja tähemärkide lisamise jaoks, Donkey Kongi riik: troopiline külmutuskoht väljakutsuv, kuid hämmastav platvormimäng külgvaates. Nende etappide ülesehitust on arendajad alates algversioonist väga kiitnud ja inspireerinud. Kahtlemata on mäng tähtsam.

Uus Super Mario Bros. U Deluxe

Super Mario frantsiisi mängud on Nintendo videomängudes alati olulised.Super Mario frantsiisi mängud on Nintendo videomängudes alati olulised.

Ehkki see ei muuda Wii U versiooniga võrreldes palju, Super Mario Bros U Deluxe kena külgvaade mängu Mario ja tema jõugu. Hankige nimekiri asjadest, mis on olulised inimestele, kes soovivad torumehelt rohkem ja ei mõtle mõtete korramisele seoses teiste tema nime kandvate mängudega Uus Super Mario Bros..

parem kaasaskantavusega

Siiani oleme mängu esile tõstnud just selle jaoks, mis see on ja mida see raamatukogu jaoks tähendab Nintendo lüliti. Kuna töö on saadaval ainult sellel konsoolil või selle jaoks täiendatud, ei räägi me teisaldatavusest, mida seadmed võimaldavad. Kuni praeguseni.

Nagu Nintendo lüliti seadmed, mille töötlemisvõimsus on palju väiksem võrreldes PlayStation 4 ja Xbox One, pole apellatsiooniks vaid eraldusvõime või kaadrisagedus sekundis, vaid ka võimalus tuua oma lemmikmängud kuhu iganes. Nii eraldasime ka mitu mängu kolmas osapool oluline väikestel hübriidplatvormidel.

Just Dance (frantsiis)

Kõigil, kes naudivad rahamänge, on neid püüdmiseks palju põhjuseid Ainult tantsimine ei Nintendo lüliti. Kuna see on lihtne mäng (tehnilisest aspektist), Ainult tantsimine jätmata midagi soovitud Internetti Nintendo. Seevastu täiuslik platvorm sõpradega mängimiseks, iga mängija, kellel on Joy-Con, ja teisaldatavus tähendab, et kõik mängimiseks vajalikud koostisosad on mängija käeulatusel, keegi ei kanna Kinectit edasi-tagasi.

Resident Evil (frantsiis)

Kahjuks Capcom pole mängude kohta midagi öelnud Resident Evil käivitati spetsiaalselt uue põlvkonna jaoks Resident Evil 7, uusversioon Resident Evil 2 ja tulevased uusversioonid Resident Evil 3 lahkudes Lülita.

Lisaks neile Resident Evil tiitlitele pakub Nintendo Switch ka kahte mängu Ilmutuskomplektist.Lisaks neile Resident Evil tiitlitele pakub Nintendo Switch ka kahte mängu Ilmutuskomplektist.

Kuid teised frantsiisimängud (uusversioon autentne ja Resident Evil 0, lisaks pealkirjale 4, 5 ja 6 ning alafrantsiisid Wahyu 1 ja 2) konsoolil. Mõnel juhul on need mängud praktiliselt samad, mis nende PS4 ja XBO versioonidel, samas kui mõnel juhul on need piisavalt head, et mängida kaasaskantavas režiimis ja teleris.

Doom ja Wolfenstein II: uus koloss

Mõlemad hämmastavad mängud on võimatud sadamad Nintendo lüliti. Need on väga olulised, kuna lisaks konsoolide jaoks saadaoleva graafikastandardi täiustamisele on pealkirjad kohandatud nii, et neid on endiselt ilus näha ja töötada seadmetes eriti hästi, eriti kaasaskantavas režiimis.

Sisene Häving, toimivad kõik mängufunktsioonid nii, et mängija liigub kontrollimatu ja jõhkra jahi ajal alati deemoneid hävitama. Wolfenstein II: Uus koloss jätka B. J. lugu Blazkowicz ja tema vastupanu natsirežiimile, mis mängu jutu järgi võitis II maailmasõja.

Õõnes Rüütel

Õõnes Rüütel see on üks olulisemaid mänge igal platvormil, kus see on saadaval. mäng indie (viivad läbi sõltumatud staadionid, ilma suurte rahaliste ressurssideta), kuid kvaliteediga, kuhu suured staadionid sageli ei jõua.

Hollow Knight, selle põlvkonna üks parimaid mänge.Hollow Knight, selle põlvkonna üks parimaid mänge.

See mäng on inspireeritud klassikalistest elektroonilistest mängudest, näiteks Metroid, Castlevania ja Tumedad hinged. Teie kohanemine Nintendo Switchiga on täiuslik ja mängijad soovivad kindlasti kasutada videomängude kaasaskantavust, et kasutada ära seda, mida pakub Hollow Knight.

Palju pakkuda

Raamatukogu Nintendo lüliti ulatuslik, lisaks originaalteostele Suur N, kvaliteetseid kohandusi lisatakse pidevalt. Selle teksti lõpetamiseks ilma tsiteerimata viimast mängu, mis võib sõltuvalt mängija maitsest olla oluline või mitte, soovitame lugejatel otsida teavet Põrgutükk: sama palju kui ohverdamine ja Ori ja pime mets (mõlemad avaldanud Microsoft videomängudes Nintendo).

Soovitame ka Mortal Kombat 11 ja Nõid 3, see on rohkem kaasaskantavuse probleem, kui see on midagi, mis on teile, lugeja, oluline. Dandara viivad läbi Brasiilia stuudiod ja Celeste koos Brasiilia koondise mängijatega ja nomineeritud aasta parimaks matšiks Mänguauhind 2018 sulgege lisaks auhinna saamisele kui sama sündmuse parimale iseseisvale mängule ka meie nimekiri.

Olenemata teie mängustiilist, pidage meeles, et mõned mängud on proovimist väärt. Nintendo lüliti. Kui olete sellest kõige vähem teadlik, hoiate konsooli käes, et saaksite nautida lühikest kuumust.