Kas teil on probleeme iPhone'i signaaliga pärast iOS-i värskendamist?  Vaadake, kuidas seda lahendada

Kas teil on probleeme iPhone’i signaaliga pärast iOS-i värskendamist? Vaadake, kuidas seda lahendada

Mõned meie lugejad on kurtnud, et pärast viimast süsteemivärskendust on seadmel mobiiltelefoni signaal otsas. Selge pole see, miks see juhtub mõne kasutajaga ja teistega mitte.

Vaadake selles artiklis mõningaid selle probleemi võimalikke lahendusi.Puudub teadaolev seletus, miks see mõne kasutajaga juhtus. Seega, kui teil on see probleem, proovige ühte allpool toodud alternatiive.


1. Taaskäivitage iPhone ja oodake 5 minutit

Kuulsaim tehnika arvutimaailmas: seadme väljalülitamine ja uuesti sisselülitamine.

Mõnikord on probleem operaatoris, mitte teie seadmes. Nii et mõnel juhul põhjustab iPhone’i taaskäivitamine ĂĽhenduse uuesti signaaliga ja operaator taaskäivitab seaded, mille peate oma kanaliga tegema. Pärast iPhone’i taaskäivitamist on soovitatav võtta kuni 5 minutit.


2. Pange see lennukireĹľiimi ja lĂĽlitage see uuesti sisse

Mõned kasutajad suutsid probleemi lahendada, pannes iPhone lennukirežiimi, oodates 30 sekundit ja taaskäivitades seadme (lülitades selle välja ja uuesti sisse). Pärast sisselülitamist lülitage lihtsalt lennukirežiim välja ja signaal normaliseerub sageli.

Mõned väidavad, et lennukirežiim on võimalus tühjaks jääda vahemälu DNS, mis aitab mõnel juhul halva ühenduse korral.


3. Lähtestage võrguseaded

See on radikaalsem lahendus, sest sellel on laiem kõrvaltoimete hulk. Kui see muudab ühelt poolt kogu võrgu konfiguratsiooni ja välistab seeläbi võimalikud probleemid, kustutab see ka süsteemi salvestatud WiFi-paroolid. Pärast selle tegemist peate kõigi teadaolevate traadita võrkudega käsitsi uuesti ühenduse looma, pakkudes vajadusel paroole.

Kuid see ümbersõnastamine võib mõne kohandatud konfiguratsiooni lõpetada, tuues sageli kaotatud signaale tagasi.

Selleks minge lihtsalt edasi Seaded ›Üldine› Lähtesta ›Lähtestage võrguseaded. Tähelepanu õige valiku valimisel, vastasel juhul võite seadme sisu kaotada.


4. Tehke “puhas” taastamine

Kui miski muu ei lahenda teie ühenduse probleemi, peate võib-olla tegema puhta süsteemi taastamise. See tähendab, et peate taastama kogu iOS-i ja pärast seda ei tohi varundamist kasutada, nagu oleks seade tulnud tehasest.

Muidugi on enne seda soovitatav fotod ja dokumendid salvestada kuhugi mujale, mida te ei soovi kaotada.

Selles teises artiklis õpetame teile samm-sammult, kuidas seda teha.


Need on mõned näpunäited ühenduse probleemide tõrkeotsinguks pärast süsteemi värskendamist. Palun kommenteerige siin, kas need töötasid teie jaoks või leidsite mõnda muud viisi, mida me ei teadnud.

Jagage selle artikli linki sõprade ja perega, kellel on sama probleem.