Zelda Nintendo Switch

Kas teil on probleeme Nintendo Switchi leidmisega, et endaga ĂĽhendust võtta? Viga võib olla (osaliselt) Apple –

Ok, ok, ma tunnistan, et pealkiri oleks mõttekam, kui Nintendo põhimõtteliselt ei peatanud ta oma operatsioone Brasiilia pinnal, nagu ta tegi seda kurvalt kaks ja pool aastat tagasi. Kuid kas elate mõnes muus riigis või otsite uuemat ühikut lööma videomängude maailm, Lülita, võrguturul (paremini tuntud kui Mercado Livre), edutult.

Fakt on üks: laovarude vahetus ei rahulda väga suurt nõudlust uute konsoolide järele. Nintendo ise tunnistab seda ja lubab astuda hübriidtootmises sammu edasi, et anda see võimalikult paljude tarbijate kätte. Kuid nagu Wall Streeti ajakiri (materjal suletud klientidele), võib Jaapani hiiglastel olla kingades kive, mis on selle missiooni jaoks väga ebatõenäolised: Apple.

Zelda Nintendo lĂĽliti

Ilmselt on selle imbroglio peamiseks põhjuseks iga kaasaegse elektroonilise seadme mõned olulised osad: NAND-välkmälu, LCD-ekraan ja vibreeriv mootor on kolm komponenti, mida kasutatakse iPhone'is ja teistes Apple'i toodetes ning Nintendo Switchis. Artikli kohaselt suurendab Ma (ja vähemal määral ka teiste nutitelefonide tootjad) nende osade tellimusi märkimisväärselt, mis kahjustab Nintendo plaane toota 2018. aasta märtsiks 20 miljonit Switchi seadet.

Võtame näiteks Toshiba, NAND-i välkmälukomponentide tarnija Apple'i ja Nintendo jaoks. Nende osade valmistamise eest vastutav osakond on halvas seisukorras ja müüdud, kuid praegu töötab see endiselt normaalselt; tootja ei suutnud siiski rahuldada Apple'i ja teiste mobiilseadmete tootjate nõudmisi. Ettevõtte pressiesindaja sõnul püsib olukord eeldatavasti kogu 2017. aasta vältel, viies Nintendo ebamugavasse olukorda.

Siin on suur probleem see Suur Nhoolimata sellest, et ta kuulub maailma suurimate tehnoloogiaettevõtete hulka, ei saa see tellimuste mahu osas Apple'iga võistelda ning mõne tarneahela analüütiku Ma, Tim Cook ja tema jõuk pakuvad tarnijatele "paremaid nõudeid" kui Super Mario ettevõtted. Teisisõnu, kujutage ette Apple'i kui avatud huulikut konveierilindi otsas, kus kõik toodetud elektroonilised komponendid väljuvad, neelates alla kõik, mis alles jääb, jätmata midagi Nintendole.

Kuid olukord ei tohiks mõjutada sõprust, mis kahe ettevõtte vahel pole olnud võimalik viimase paari aasta jooksul. Nintendo jätkab kavatsust iOS-seadmetele mänguversiooni välja anda ning Apple võtab kindlasti hea meelega vastu Jaapani hiiglase juhte selle põhietapis, et kiidelda selle üle, kuidas iPhone kasvab mänguplatvormina koos maailma austatuimate arendajatega.

Ma lihtsalt loodan, et nad ei võitle lavatagustega.

läbi Maci kultuse