Zelda Nintendo Switch

Kas teil on probleeme Nintendo Switchi otsimisega, et ise helistada? Viga võib olla (osaliselt) Apple

Ok, ok, tunnistan, et pealkirjal oleks mõttekam, kui Nintendo põhimõtteliselt ei peata oma tegevust Brasiilia pinnal, nagu kaks ja pool aastat tagasi. Kuid kas elate mõnes teises riigis või otsite uusimat üksust tabas videomängude maailm, Lüliti, paralleelsel veebiturul (paremini tuntud kui Mercado Livre), edutult.

Ainult üks fakt: Vahetusvarud ei rahulda murettekitavalt suurt nõudlust uute konsoolide järele. Nintendo tunnistab seda ise ja lubab anda hübriidtootmisele gaasi, et see anda võimalikult paljude kirglike tarbijate kätte. Kuid nagu Wall Street Journal [matéria fechada para assinantes], võib Jaapani hiiglasel olla selle missiooni jaoks väga ebatõenäoline king: Apple.

Zelda Nintendo Switch

Ilmselt on selle imbroglio algpõhjus mis tahes kaasaegse elektroonikaseadme oluline osa: NAND-välkmälu, LCD-ekraan ja vibreeriv mootor – kolm komponenti, mida kasutatakse nii iPhone’is ja teistes Apple’i toodetes kui ka Nintendo Switchis. Artikli kohaselt suurendab Apple (ja vähemal määral ka teised nutitelefonide tootjad) nende osade tellimusi märkimisväärselt, mis õõnestab Nintendo plaane toota 20 miljonit Switchi seadet 2018. aasta märtsiks.

Võtame näiteks Toshiba, NAND-i välkmälukomponentide tarnija Apple’ile ja Nintendole. Nende osade tootmise eest vastutav osakond on halvas seisukorras ja mĂĽĂĽakse, kuid praeguseks töötab see tavapäraselt; tootjad ei suutnud siiski täita Apple’i ja teiste mobiilseadmete tootjate nõudmisi. Ettevõtte pressiesindaja sõnul jääb olukord eeldatavasti selliseks ka kogu 2017. aasta jooksul, pannes Nintendo ebamugavasse olukorda.

Suur probleem on siin see Suur Nvaatamata oma edetabelile maailma suurimate tehnoloogiaettevõtete seas, ei saa ta tellimuste mahu osas Apple’iga konkureerida – ning mõnede Apple’i tarneahela analĂĽĂĽtikute sõnul pakuvad Tim Cook ja tema jõuk tarnijatele “paremaid tingimusi” kui Super Mario omad. Teisisõnu, kujutage Apple’i ette kui konveierilindi otsas asuvat lehtrit, mille kaudu väljuvad kõik toodetavad elektroonilised komponendid, neelates alla kõik, mis jääb, Nintendole midagi jätmata.

Kuid olukord ei tohiks mõjutada kahe ettevõtte ebatõenäolist sõprust viimase paari aasta jooksul. Nintendo jätkab oma iOS-i seadmetele mõeldud versiooni turule toomise plaanidega ning Apple tervitab kindlasti Jaapani hiidjuhte teravmeelsel etapil kiitlemas, kuidas iPhone kasvab kui mänguplatvorm koos maailma kõige enam tunnustatud arendajaga.

Loodan lihtsalt, et nad lava taga ei võitle.

Cult of Maci kaudu