contador gratis Skip to content

Kas teil on probleeme Terraga? E-posti pakkuja ei tööta | Internet

Kas teil on probleeme Terraga? E-posti pakkuja ei tööta | Internet

Maa ei tööta? Portaal ei ole toiminud ja võrgus olevate kasutajate kaebuste kohaselt on esmaspäevast (25) alates maas. Terra selgitas Twitteris, et globaalse teenindusserveri ebastabiilsus põhjustas Terra Mailiga probleeme, mis pĂĽsivad tänapäevani. Downdetector – sait, mis haldab veebivigade aruandeid – näitab, et rike mõjutas portaali, e-posti ja Interneti-teenuseid. Terra hinnangul laheneb Terra hinnangul probleem teisipäeval kell 12.00 (26): Terra teatas, et tema serveris on tuvastatud ebastabiilsus. Niipea kui see on tuvastatud, aktiveeritakse tehniline meeskond ja jätkub tööd katkestuste lahendamiseks. Arvatakse, et kell 12 teenus taastatakse.

LUGEGE: tõsised Windowsi vead võimaldavad häkkeritel teie arvutit rünnata; Väldi seda

Terra vigu puudutavaid kaebusi hakati Downdetectoris registreerima esmaspäeval kell 8.00, teadete arv oli ligi 4 tuhat, teisipäeval jätkatakse enam kui 2,5 tuhande kommentaariga. Google'i otsinguseire teenus Google Trends näitas eile hommikul ka probleemide teadete arvu suurenemist. Twitteris väidavad kasutajad, et neil pole kahe päeva jooksul juurdepääsu portaalile Terra, millel on Brasiilias 85 miljonit unikaalset kasutajat. Ka teenuseosutaja ja e-posti aadress Terra Mail olid sel perioodil ebastabiilsed.

Terra Mail ei tööta ega ole aktiivne Foto: Reproduo / TechTudoTerra Mail ei tööta ega ole aktiivne Foto: Reproduo / TechTudo

Terra Mail ei tööta ega ole aktiivne Foto: Reproduo / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Rike, mis põhjustas Terra pakkuja tegevuse, kahjustas ka e-posti teenuseid ja portaale. Downdetectori sõnul on veateated koondunud lõuna- ja kagupiirkondadesse ning kaebused jäävad täna alles pärast seda, kui eile registreeriti üle 10 000 kommentaari kella 8–20. Selles piirkonnas on olnud 2500 riketeadet.

Terra Twitteri ametlik konto selgitab, et serveriga seotud probleem on lahendatud, kuid kasutajal puudub tänapäevani juurdepääs portaaliteenusele. Õnnetus puudutas Internetti, Terra Maili ja Terra portaali. Nii veebisaidi aadressil (www.terra.com.br) kui ka e-posti aadressil (mail.terra.com.br) kuvatakse juurdepääsu korral tõrketeateid.

Twitteris kurdavad kasutajad, et Terra 0800-le helistamine on võimatu ning veebisait ja teenusepakkuja on endiselt maas. Mõned uudised näitavad, et vead algavad enne nädala algust.

YouTube lakkas töötamast: mida teha? Uurige seda TechTudo foorumist.

WhatsApp lakkas töötamast? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi

WhatsApp lakkas töötamast? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi