Kas teil on videomängude projekt? Taotlege PlayStation Talentsi ja vaadake seda PS4-l välja antud

Juba viiendat aastat järjest reklaamib PlayStation Portugal PlayStation Talents Awards auhinda, mis on suunatud videomängude arendamise toetamisele Portugalis. Kandideerimisperiood algab täna ja kestab 19. septembrini. Nagu varasematel aastatel, on ka see konkurss suunatud väikestele stuudiotele, tudengitele, noortele programmeerijatele ja Portugali ettevõtetele, kes teenisid 2018. aastal alla 100 tuhande euro. Kandidaadid peavad esitama vähemalt kolmest profiilist koosneva projektimeeskonna: mängudisainer, programmeerija ja kunstnik.

Parimad ettepanekud selguvad oktoobri jooksul. Peaauhindade ja muude kategooriate võitjad kuulutatakse välja auhinnatseremoonial jaanuaris 2020. Võitjad koguvad projekti arendamiseks ja PlayStation 4-s avaldamiseks 10 000 eurot sularaha.

Lisaks sellele eraldati Lissabonis meeskonnale füüsiline ruum kümneks kuuks ning PlayStationi kanalil 50 000 euro väärtuses reklaami- ja turunduskampaania. Lõpuks, nagu arvata võib, on juurdepääs PlayStation 4 arenduskomplektile.

Sel aastal on kaks uut kategooriat: paremad narratiivid, mis on pĂĽhendatud projektidele, mis nende lugusid kõige paremini jutustavad. Ja Especial Dreams, mis on välja töötatud Media Molecule’i uusima videomängu võimsa Dreasi redigeerijaga. Dreamsiga välja töötatud projektidele on võimalik saada auhinnaraha summas 1500 eurot.

Ülejäänud kategooriates on loetletud kõige uuenduslikumad mängud; parem kunst, parem PlayStationi platvormi kasutamine, parem lastemäng; Pressiauhinnad; parim online võistlusmäng; ja lõpuks, spetsiaalne auhind Games for Good, mis antakse välja koostöös IADE-ga projektidele, mis kõige paremini kaasavad sotsiaalse vastutuse teema oma kontseptsioonidesse, mis on võimelised aitama kaasa dialoogi avamisele ühiskonna ja maailma tegelikel teemadel.

Varasematel aastatel tuli esimese väljaande võitjaks seni ainus toimetatud mäng Strikers Edge. Ülejäänud on endiselt tootmises, näiteks VRock, Out of Line ja KEO.

Teie taotluses esitatava lisateabe ja dokumentide saamiseks kĂĽlastage ametlikku PlayStation Talentsi auhindade lehte.