Kas teile meeldib Safari, kuid igatsete favicone? Laadige alla faviconograaf!

Kas teile meeldib Safari, kuid igatsete favicone? Laadige alla faviconograaf!

Olen lojaalne kasutaja Safari. Integreerimine Apple'i ökosüsteemiga, näiteks lemmikute sünkroonimine iOS-iga, paroolide ja krediitkaartide automaatne täitmine, lugemisloendi funktsioonid, klaviatuuri otsetete tugi, paljude muude asjade hulgas, mis mulle väga meeldivad. muidugi on sellel vigu ja see pole täiuslik brauser, kuid elan endiselt hästi, kuni ma ei tunne vajadust Chrome'i või Firefoxi üle minna.

Üks asjadest, mida ma kõige rohkem igatsen ja mida kasutajad üldiselt üldiselt kritiseerivad, on toetuse puudumine favicons. Neile, kes ei tea, favicons need on väikesed pildid (tavaliselt 16 16 pikslit), mida sait rakendab ja kuvatakse brauseri vahekaardil, et hõlbustada saidi enda tutvustamist (eriti kui teil on ühes aknas avatud palju sakke).

Safari kahjuks ei toeta favicons. Ja nagu John Gruber (of Julge tulekera) on selles artiklis väga hästi kajastatud, et Apple'i valikud (olgu siis esteetiliste või muude otsustega) on üks peamisi põhjuseid, mis hoiab kasutajad brauserist eemal.

Pärast arendaja Gruberi artikli lugemist Daniel Alm otsustas proovida seda olukorda ümber pöörata ja luua Faviconograaf.

Faviconograaf

Almi sõnul palub faviconograafi rakendus Safaril loetleda kõik aknad, mis on praeguses aknas nähtavad (ja nende asukoht), ning selle vahekaardi URL. Seejärel kasutage seda teavet sobiva ikooni leidmiseks Internetis vahemälu Safari (WebpageIcons.db) ja rakendage see brauseri vahekaardil. Nagu ta ütles, see on häkkinud puhtaim lahendus Apple'i jaoks favicons Safaris, kuid see osutus tõesti hästi.

Almi sõnul faviconograaf at häkkimine Teie süsteem ei sisesta koodi muudesse rakendustesse ega manipuleeri süsteemifailidega. Tegelikult ei vaja see isegi administraatori juurdepääsu.

FaviconograafFavikonograafi rakenduseelistused

Faviconographeriga on teada mitmeid piiranguid ja probleeme, näiteks kuvatakse ainult aktiivse Safari akna ikoone ja ainult siis, kui Safari on esiplaanil, viivitused vaatamisega favicons, muude väikeste asjade hulgas. Kui aga midagi sellist tõesti igatsete, kuid ei loobu Safarist, on see suurepärane tasuta alternatiiv, mida on hea tähele panna!