Kas Tinder Gold on seda väärt? Lisateave rakenduse tasulise versiooni funktsioonide ja hindade kohta

Tinder Gold on üks Tinderi esmaklassilisi versioone. Kõige kallim suhterakenduse modaalsus maksab 29,99 R $ kuus ja annab selle kasutajatele välja eksklusiivseid tööriistu. Teenusel on muid funktsioone, näiteks viis igapäevast meeldimist, igakuised võimendused ja võimalus teada saada, kellele teie profiil meeldis.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

Tinder Goldi tellijad saavad platvormile jätkuvalt juurde pääseda Androidi ja iPhone’i (iOS) nutitelefonirakenduste kaudu. Järgmisena vaadake, mis on Tinder Gold ja kuidas see erineb Tinder Plusi ja selle tasuta versiooni suhtes.

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Tinder Gold on suhete rakenduse kõige terviklikum ja kallim liitumispakett. See pakett pakub eksklusiivseid eeliseid ja tööriistu, mida pole välja antud tasuta versiooni ega isegi Tinder Plus’i kasutajatele. Modaalsusel on kõik odavaima versiooni tööriistad, millele on lisatud funktsioonid “Meeldis teile” ja “Top Choice”.

Ăśks ĂĽhest Tinder Gold’ist sisaldab eksklusiivseid funktsioone, näiteks Top Picks – Photo: Disclosure / Tinder

Tinder Goldil on eksklusiivsed funktsioonid, näiteks Best Picks – Photo: Disclosure / Tinder

Tinderi kõige täielikum versioon maksab R99 dollarit kuus, kuid allahindlus kehtib juhul, kui kasutaja otsustab kasutada poolaasta- või aastamakse võimalusi. Kui eelistate poolaastaplaani, vähendatakse summat 19,16 R $-ni kuus. Aastane Tinder Goldi plaan maksab R $ 14,16 kuus.

Ettevõte kaevati hiljuti kohtusse, kuna teda süüdistati Plussi ja Goldi plaanide eest erinevate summade küsimises, mis varieeruvad sõltuvalt inimeste vanusest, soost ja asukohast. Tinder nõustus siiski lõpetama tava nõuda igalt kasutajalt eraldi hindu, kirjutab The Verge.

Mis vahe on?

Tinderi kõige kallim versioon pakub selle kasutajatele: piiramatut meeldimist – tööriista, mis võimaldab naasta oma eelmisele profiilile, kui see neile ei meeldi. kogemata on viis super-meeldimist päevas, kuu aja tõuge oma profiili esiletõstmiseks ja juurdepääsuks teie passile, et saaksite rääkida kasutajatega ĂĽle kogu maailma.

Lisaks on Goldil eksklusiivsed funktsioonid, mis pole Plusis, näiteks tööriist “Like You”, mis võimaldab teil näha kõiki, kellele teie profiil meeldib, ilma et peaksite neile meeldima, ja “Best Picks”, mis valib iga päev mitu profiili vastavalt nende lähedusele potentsiaalselt sobivad.

Tinderi versioonide erinevused

Versioon: millal Hind Piiramatu meeldimine Nagu sina Pass Tagasi eelmisele profiilile Parim valik
Tinder tasuta Tasuta Jah Mitte Mitte Mitte Mitte
Tinder Plus 18,99 R $ Jah Mitte Jah Jah Mitte
Tinder Gold 29,99 R $ Jah Jah Jah Jah Jah

Tinderi kõige kallima versiooni tellimise võimalus on kasulik kasutajatele, kes soovivad 100% selle funktsioonidest teha, suurendades seeläbi nende võimalusi leida oma profiiliga paremini ühilduv partner. Igakuise summa osas on kõige kasumlikum variant aastaplaani elluviimine, vähendades makstavat hinda rohkem kui poole võrra. Kuid ka poolaastaplaanid pakuvad märkimisväärseid vähendusi.

Neile, kes soovivad lihtsalt rakenduses aega veeta või on aeg-ajalt kohtumisi ja vestlusi, on parim võimalus kasutada Tinderi tasuta versiooni. See pakub juurdepääsu igapäevasele superlaadimisele ja loob piiramatu meeldimise. Nii on ikkagi võimalik saada kuupäev, ilma et peaksite kava eest igakuiselt maksma.