Kas tulemas on uus iPhone SE?
PRIJAVE

Kas tulemas on uus iPhone SE?

Apple'i septembri erisündmused on möödas ja iPhone'i rida koosneb praegu lipulaevad IPhone XS ja XS Max, lisaks vahendajatele, saavad tõenäoliselt uuteks parimateks müüjateks iPhone XR, aga ka "vanadeks" iPhone 8, 8 Plus, 7 ja 7 Plus. Kuulujutud toovad uusi iPhone SE saabus, kuid ta ei tulnud. Ma mõtlen praegu.

Arendaja Guilherme Rambo avaldas ülaloleva pildi täna Twitteris. Selles näeme selgeid viiteid kahele iPhone'ile, mida praegu ei eksisteeri: iPhone9,8 ja iPhone9,9. Enne uute mudelite üksikasjadesse laskumist, mis peaksid olema, tutvume väikese selgitusega.

IPhone SE ilmus Apple poolt märtsis 2016. Kood on iPhone8.4 ja ma selgitan põhjust: kuna põhimõtteliselt on iPhone 6s juhtum 5s, identifitseerib Apple mudeli kui "samast perekonnast" iPhone 6s ja 6s Plus (iPhone8, 1 ja iPhone8,2).

Praegu, nagu ma ütlesin, koosneb liin järgmistest mudelitest:

  • iPhone XS, XS Max ja XR: iPhone11, x
  • iPhone X, 8 ja 8 Plus: iPhone10, x
  • iPhone 7 ja 7 Plus: iPhone9, x

Kas pöörate tähelepanu? Noh, see Apple'i seade peaks olema pärit samast perekonnast kui iPhone 7. Ja see on loogiline, sest uus SE on tõenäoliselt kõige taskukohasem iPhone ja kui vana jagab palju 6s komponente, on teise põlvkonna SE jaoks miinimum vastuvõetav on 7 maskeeringut (erinevates korpustes ja väiksemate ekraanidega).

Ärge nüüd oodake, kui "iPhone SE 2" saabub 2018. Muidugi saab Apple teha kõike, mida ta soovib, kuid ma ütleksin, et see on midagi, mis on väga keeruline. On oktoober, praktiliselt aasta lõpus (Apple'i jaoks kõige tihedam periood) ja pikema rea ​​säilitamine on mõistlik. lisatasu nii et kliendid saavad nüüd rohkem raha kulutada. Pärast seda jõulude ja uusaasta perioodi läheb müük tavaliselt hästi. Ja kas pole tore näha, kui saabub uus seade (mida kliendid on palju soovinud, seda on hea tähele panna), mille hind on umbes 350 USA dollarit (100 USA dollarit odavam kui iPhone 7)?

Me näeme, milline on Apple'i strateegia. Kuid see "iPhone SE 2" saab olema hämmastav edu, milles ma ei kahtle. Ja sina