Kas tuleviku voogesitus on “kõik”, mida me internetis tarbime?

Kuna oleme voogesituse lihtsusega harjunud, on turg olnud vormitav, et kohaneda uute videosisu tarbimise viisidega. Andmete edastamine heli ja videos ei ole siiski uus tehnoloogia, vaid seda populariseeritakse Interneti-kiiruse arenguga ja tänapäeval on see video jaoks kõige enam ligipääsetav meedium.

Sellist tüüpi teenuste populariseerimisel mängisid olulist rolli sellised portaalid nagu Amazon Prime ja Netflix, mille sisu juurde pääsemiseks pole vaja alla laadida. Peame siiski meeles pidama, et protsess on Populaarsus algas meelelahutuseks voogesitusega, praegune stsenaarium on palju laiem.

Audiovisuaalne sisu on kirjutatud sisust huvitavam, vähemalt see, mis näitab suundumusi, vaadake lihtsalt kõige kuulsamaid suhtlusvõrgustikke ja nendes enim juurdepääsetavat sisu. Voogesituse abil saadavate eeliste ärakasutamine toob häid tulemusi ka institutsionaalsetes tegevustes, veebiseminarides ja koolitustes. Selles kontekstis on voogesitusfunktsioonid hõlpsasti meelelahutus-, haridus- ja ärilistel eesmärkidel kohandatavad.

Asi pole selles, et näost näkku esinevad saated oleksid oma atraktiivsuse kaotanud, kuid fakt on see, et voogesituse ulatus tagab saagikuselt märkimisväärse mahu. DTComi hariduslahenduste platvormi kohaselt hiigelbrändid investeerivad oma veebitelevisiooni, või isegi panna otseülekandega suur saade. Selle näiteks on teade Disney tiitlite Netflixist eemaldamise kohta, mis tuleneb maailma kuulsaima hiireplatvormi strateegiast.

Juurdepääs voogesitusele

Testitud interaktiivsust

Audiovisuaalne edastamine on juba iseenesest väärtuslik vahend ja enesekehtestav strateegia sisu levitamisel. Siiski on selle tõhusamaks muutmiseks võimalusi.

Interaktsiooni hindamine selles suhtes on massikommunikatsiooni uus kõnekäänd. Reaalajas publiku osalemine rikastab sisu ja soodustab suhtleja ja tema vaatajaskonna tihedamat suhet.

Erihariduse ettevõtted töötavad haridusplatvormide käivitamise kallal Voogesitus kallutatud videotundide õpetamine.

Paljutõotav iGamingi turg

Lisaks meelelahutus- ja haridussektori positiivsele mõjule on teatud segmendid täheldanud, et voogedastuskanalid on head panused parema tulemuse saavutamiseks.

Selle ĂĽle on naljakas mõelda, kuid ĂĽldiselt ĂĽletab mängude voogesitamise turg kaugelt ettekujutamist sellest, et konsooli A mängud töötavad meie brauserites. Leidub palju lihtsamaid mänguteenuseid, kaardimänge, kordaminekupõhiseid strateegiaid, mis on juba tööstuses palju väärtust loovad ja sõltuvad põhimõtteliselt voogesituse sisust. Peale voogesituse sellistel platvormidel nagu Tõmblema See on Youtube, kus me oleme lihtsalt pealtvaatajad, on tuntud “brauserimänge”, nagu kus saate osaleda interaktiivses keskkonnas, näiteks online-kasiinos Betway.

Kasumlikkus on piisavalt kõrge, et motiveerida tehnikahiiglasi omaks võtma seda suundumust, mis on inimeste tänapäeva mängu revolutsiooniliselt muutnud. Google teatas ise, et see võimalus on olemas selliste teenustega nagu Stadia, integreeritud YouTube’i või muude juba klassikalise stiiliga mängudega, nagu näiteks Adventure Quest World, Draakoni tõus ja palju muud.

Sisu voogesitus

Selle tulemusena kuulutasid Microsoft ja Sony hiljuti välja uue mänguteenuse väljatöötamise partnerluse, mille voogedastust toetab Microsofti pilveplatvorm Azure. Google’il on sarnane teenus juba saadaval. PĂĽhendatud ka ainult mängudele Stadia levitab ja levitab kindlat mängude sisu voogesitusvormingus, mis saabub täies mahus novembris ja maksab umbes 180–240 dollarit aastas.

Voogesituse tulevik selles sektoris on paljutõotav, ehkki tehnoloogiaga seotud pidevate väljalaskete tõttu on keeruline konkreetsemaid ennustusi teha. Kuid üks on kindel: investeerimine loob terviklikuma ja kasumlikuma universumi.

Kas voogedastus domineerib meie meelelahutuse ja õppimise viisis?

Voogesituste kasv mitmes sektoris kiireneb ja avalikkusel on sisu saadaval nõudmisel või otseülekandes kõige erinevamates sektorites. Kas haridusliku eelarvamusega siseplatvormidel, näiteks Edxi programm, või niššide meelelahutuses, nagu Spotify või Hulu, Netflix või Amazon Prime, on kindel, et lähitulevikus pole sellel turul prognoose ettenägematute olukordade kohta.

Üldiselt on juhtide voogedastuse kaudu edastamisest võimalik eeldada juurdepääsu ja interaktiivsust teatud tüüpi sisule, pakkudes sihtrühma ja vestluskaaslaste vahel suuremat sõltumatust kohese ühenduse loomiseks ja mõnel juhul ajakava ühilduvuse väljaandmiseks. .

Kuna tegemist on lihtsa ja odavama alternatiiviga, on voogedastustehnoloogia suur eelis uuenduslik viis, kuidas see on suurendanud sisu tarbimist Interneti kaudu, vältides tarbijate kättesaadavustegurit võrreldes nende asukohaga, olenemata sellest, kas nad sel ajal on. sisu edastamine või hiljem.

Mis sa arvad, voogesitus võtab peaaegu kõik teenused üle? Jätka arutelu meie foorumis.

Järgmine!


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.