contadores estadisticas Saltar al contenido

Kas üksteist täiendavate tegevuste tundi on keeruline täita? Kuna see rakendus koondab mitu huvivaldkondadel põhinevat sündmust

Ülikool teab, kui keeruline on täita lisatunde, mida ülikoolid vajavad. Õpilased peavad Internetis kaevandama, kontrollima institutsionaalseid reklaamimaalinguid või küsima soovitusi ürituste õpetajatele, loengutele, kursustele jne. Kas poleks tore, kui leiduks rakendus, mis kõik kokku paneks?

Nüüd seal: Link.it.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Alustades ekraanilt huviala valimiseks, valite (väikese südamega "meeldib") teema, mis on teie arvates asjakohane. Seejärel näete vahekaardil "Kõik" sündmusi kõigis piirkondades ja külili libistades (või puudutades pealkirja ülaosas) saate otsida sündmusi konkreetses piirkonnas.

Kui ma olen kurb, et ma ei näe huvivaldkondade hulgas tõlkeid või tõlgendamist ega isegi "Artes Cnicast"? Muidugi, kuid olen kindel, et see rakendus kasvab jätkuvalt, et vastata igat tüüpi avalikkusele.

Filtrid on selle rakenduse eelised: kui puudutate otsinguikooni kõrval, saate aktiveerida soovitud sündmuse tüübi (kursused, töötoad või loengud) ning saate ka lubada / keelata tasuliste või tasuta sündmuste kuvamise otse. või veebis.

Link.it

Sündmuste loendist teate kohe nime, kestust, kas võrgus või isiklikult, sündmuse kuupäeva (või saadavusperioodi) ja hinda. Kui olete huvitatud, puudutage sündmust ja näete kirjeldust. Salvestage see ettevaatlikult lemmikute hulka, jagamisvõimalustesse (kuigi selles on mitu võimalust) ja "teave ja asutustega kontakteerumine", kus kuvatakse mitu võimalust helistamiseks, meilisõnumi saatmiseks. , veebisaidi külastamine või sündmuse kalendrisse lisamine, mis on väga praktiline.

Kuna Androidi süsteemirakendustes kasutatakse kõige rohkem kujundust, siis vasakul küljel on menüü, kus näete kõiki oma lemmikuid, eelseisvaid sündmusi (lemmikute põhjal), huvisid (kuhu saate piirkondi lisada / kustutada), teatisi ja ka oma sõpru (kui Ühendate Link.iti Facebookiga).

Juba on loetletud mitu sündmust, kuid programmi looja (ja lugeja) MacMagazine) Flvio Levi on teatanud, et lõpetab partnerluse mitme haridusasutusega rakenduse edasiseks populariseerimiseks.

Muidugi on oluline kolled?is läbi viia kõik tunnid täiendavaid tegevusi ja nendel üritustel osaledes saavutate selle kindlasti. Kuid muidugi annab sündmus teadmisi, mis on palju väärtuslikumad kui ühegi asutuse nõuded.

Kui soovite juba saadaolevaid programme vaadata, laadige Link.it tasuta alla App Store'ist (iOS-i jaoks) või Google Playst (Androidile).