Kas WhatsApp sai viimase viisa? Kasutajad teatavad veebi olekus olevatest vigadest

WhatsApp ei näidanud selle reede pärastlõunal mõne kasutaja jaoks olekut „viimati nähtud”, „võrgus”, „kirjutatud” ja „salvestatud heli” (19). Twitteri kasutajate sõnul kadus hoiatus Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendustest hoolimata ressurssidega seotud privaatsusseadetest. See viga mõjutab ka WhatsAppi veebi, mis ei võimalda lõpliku kuvamisfunktsiooni otsest kohandamist. Pöördusime WhatsAppi nõustajate poole, kes ĂĽtlesid, et ettevõte “uurib, mis toimub”.

LOE: WhatsApp: vaadake, kuidas rakenduses maksefunktsioon töötab

Mõned kasutajad on ka teatanud, et WhatsApp pole uute numbrite registreerimiseks ajutiselt saadaval. Kuna pole teada, kas muudatus on värskenduse osa või lihtsalt ajutine viga, praegust rakendust pole soovitatav kustutada ja uuesti installida, riskides sellega, et kasutajad saavad ajutiselt juurdepääsu kulleritele. WhatsApp normaliseerus umbes kell 17.00 (Brasiilia aja järgi) ja kuvab nüüd oleku „online”, „typing…” ja muud, nagu tavaliselt, viga on eriline probleem.

1/4 Viimati nähtud: WhatsAppil on probleem ja võrgus olekut ei kuvata rakenduses – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Viimati nähtud: WhatsAppil on probleem ja võrgus olekut rakenduses ei kuvata – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp on maas?

Mõni sotsiaalmeedia kasutaja pole kindel, kas muudatus on viga või uus funktsioon, mis viitab sellele, et uus WhatsAppi värskendus võttis viimase viisa. Pidage meeles, et siiani ei võimalda rakendus keelata sõnumeid „võrgus”, „helisalvestus” ja „tippimine”, mida mõned messengeri kasutajad tõenäoliselt soovivad. Viimase kuvamisfunktsiooni on siiski võimalik keelata.

SEE TechTudo õnnestus veebikontaktiga vestluse avamisel viga taasesitada. Nime kõrval olekut näitav väli on tühi. Sama juhtub ka „viimati nähtud”, mida ei kuvata isegi siis, kui funktsioon on aktiveeritud, ning „helisalvestus-” ja „tippimise” sõnumitega.

WhatsApp vigadega?  Mõista põhjust ja oska seda lahendada

WhatsApp vigadega? Mõista põhjust ja oska seda lahendada

Kui proovite muuta seadet, mis on seotud jaotisega „Viimati nähtud”, kuvab WhatsApp teate „Privaatsusseadete värskendamine ebaõnnestus” ja kuvatakse mõnda aega teade „Laadimine…”.

2 neljast uuest WhatsAppi värskendusest? Viga näitab veateadet – Foto: Play / TechTudo

Uus WhatsAppi värskendus? Viga näitab veateadet – Foto: Play / TechTudo

Digitaalteenuste olekut jälgiva veebisaidi Downdetector andmetel kasvasid WhatsAppis esitatud probleemide kohta kaebused umbes kella 12.40 paiku märkimisväärselt, jõudes kella 14-ni enam kui 2000 kaebuseni. Kõige enam mõjutatud piirkondadena on sellel kaardil Brasiilia, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko ja Euroopa riigid. Teema jõudis ka Brasiilias populaarseimate teemade tippu, üle 1 miljoni säutsuga.

3 neljast WhatsAppi viga? Downdetektor näitab WhatsAppis ebastabiilsuse ĂĽle kaebuste tippu – Foto: Reproduction / Downdetector

WhatsApp vigastas? Downdetektor näitab WhatsAppis ebastabiilsuse ĂĽle kaebuste tippu – Foto: Reproduction / Downdetector

Veebiotsinguid jälgiv platvorm Google Trends registreeris termini “whatsapp sai viimase viisa” nõudluse tipu umbes kell 14:00. Muud seotud otsingud hõlmavad järgmist: “lollakas whatsapp”, “whatsapp viimati nähtud”, “whatsapp tänaste probleemidega” ja “whatsapp pole ajutiselt saadaval”.

4 Google Trendsist 4 näitab tippnõudlust „whatsapp võtab viimase viisa“ järele – Foto: Reproductions / Google Trends

Google Trends näitab tipunõudlust „whatsapp võtab viimase viisa“ järele – Foto: Reproductions / Google Trends

WhatsAppi ebaõnnestumise tulemus

Kasutajad, mõjutajad ja isegi Telegrami konkurentide ametlikud profiilid loovad sotsiaalvõrgustikes postitusi seoses veebipõhiste väljavõtetega WhatsAppis. Vaadake mõnda Twitteri kasutajate postitust selle teema kohta:

Kuidas lahendada WhatsAppi “viimati nähtud” viga? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, rakenduste ja mängude kohta? Tellima Youtube’i kanal ja lĂĽlitage märguanded sisse!