contador gratis Saltar al contenido

Kas WhatsApp Web töötab telefonist kaugel? Saate aru rakenduse ühendusest arvutiga | Sotsiaalmeedia

Kas WhatsApp Web töötab telefonist kaugel? Saate aru rakenduse ühendusest arvutiga | Sotsiaalmeedia

Kas WhatsApp Web töötab surnud või surnud telefonidega? Kuidas ma saan arvutiga WhatsAppiga ühendust luua? Kas on võimalik kasutada korraga rohkem kui ühte kontot? Ehkki brauseri messengeri versioon on üsna populaarne, on kasutajatel tavaline kahtlus teenuse toimimises, mis võimaldab neil kontaktidega otse arvutis vestelda. Järgmisena kontrollige selle tööriista kohta nelja küsimust ja vastust ning mõistke WhatsApp-rakenduse ja arvuti vahelist seost.

LUGEGE: WhatsApp peab 2020. aastaks vabastama kuus kauaoodatud funktsiooni

Kas WhatsApp Web töötab telefonist kaugel? Saate aru rakenduseühendustest arvutiga Foto: Divulgao / WhatsAppKas WhatsApp Web töötab telefonist kaugel? Saate aru rakenduseühendustest arvutiga Foto: Divulgao / WhatsApp

Kas WhatsApp Web töötab telefonist kaugel? Saate aru rakenduseühendustest arvutiga Foto: Divulgao / WhatsApp

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

WhatsApp Web'i kasutamiseks peate pääsema juurde aadressile web.whatsapp.com ja skannima QR-koodi lugeja abil, mis on saadaval sõnumsiderakenduses endas. Niipea kui sõnumikood on koodi kinnitanud ja paari loonud, peegeldub mobiiltelefonivestlus brauseris samamoodi, nagu nutitelefonis kuvatakse arvutis vahetatud sõnumid.

WhatsApp Web'i ei saa välja lülitatud mobiiltelefoniga kasutada. Foto: Paulo Alves / TechTudoWhatsApp Web'i ei saa välja lülitatud mobiiltelefoniga kasutada. Foto: Paulo Alves / TechTudo

WhatsApp Web'i ei saa välja lülitatud mobiiltelefoniga kasutada. Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kuna WhatsApp Web nõuab Interneti sünkroonimist, jääb seanss aktiivseks seni, kuni kasutaja mobiil on võrguga ühendatud, kas mobiilsideandmete või WiFi kaudu. Seadmete vaheline kaugus ei oma tähtsust: WhatsApp Web töötab seni mobiiltelefonidega, kui arvuti on QR-koodi alusel autentse ja õigesti sisestatud, stabiilse ühenduse korral.

Kas ma saan WhatsApp Webis kasutada rohkem kui ühte kontot?

Vaikimisi lubab WhatsApp arvuti brauseris avada ainult ühe konto. Kuid mõne lihtsa nipiga, näiteks anonüümse otsingurežiimi, muude brauserite ja isegi Windows 10 või macOS-i ametlike messengerirakenduste kasutamisega, on võimalik sellest piirangust mööda minna ja arvutis kasutada mitut WhatsApp-kontot.

Miks ma ei saa WhatsApp Web'i kasutada ilma oma mobiiltelefonita?

Kuna WhatsApp nõuab arvutil töötamiseks Interneti-ühenduse ja akuga seadet, pole WhatsApp Webi välja lülitatud mobiiltelefoniga kasutada võimalik. Erinevalt Telegramist, mis kasutab pilvesalvestust, salvestavad kullerid vestluste ajalugu eranditult nutitelefoni vahemällu ega saa seetõttu seadme olemasolu eemaldada. Sel juhul tuleb mainida ka seda, et WhatsApp arvutiga ei saa siseneda ainult selle numbri abil.

Telegram Web ei vaja autentimist QR-koodi kaudu Foto: Helito Beggiora / TechTudoTelegram Web ei vaja autentimist QR-koodi kaudu Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Telegram Web ei vaja autentimist QR-koodi kaudu Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Telegrami veebikliendiga ühendamise protsess on samuti erinev. Messengeri kasutajad peavad koodi saamiseks teavitama rakenduses registreeritud telefoninumbrit, mis tuleb sisestada veebisaidile konto aktiveerimiseks töölaual ja sünkroonimiseks. Telegram Webil on mobiiltelefonist sõltumatu juurdepääs, mis võib olla eeliseks või kaotuseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et sisenemisprotsess on vähem praktiline, ehkki praktilisem.

D kasutada WhatsApp Webi oma mobiiltelefonil?

Jah, veebisõnumi versiooni on võimalik aktiveerida ka teistes mobiiltelefonide brauserites. Protseduur on sama: avage lihtsalt veeb.whatsapp.com, skannige seadme kaameraga QR-kood ja alustage vestlust.

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile