Kas Zenklub on usaldusväärne? Vaadake, kuidas veebiteraapia saidid toimivad

Zenklub on valik neile, kes soovivad teha veebiteraapiat ja hoolitseda oma vaimse tervise eest igal ajal, kodust lahkumata. See sait võimaldab kasutajatel leida erinevaid spetsialiste, nagu psühhoanalüütikud, psühholoogid, terapeudid, treenerid ja teised. Samuti on võimalik kasutada hinnaklassi filtreid ja otsustada, millised päevad ja kellaajad on ideaalsed küsimuste esitamiseks vastavalt individuaalsele kättesaadavusele. Samuti pidage meeles, et konsultatsioonid on krüpteeritud ja võivad toimuda videokonverentside, vestluste või häälkõnede kaudu. Lisateavet ZenKlubi kohta leiate allolevast loendist.

LOE: Serasa veebisait võimaldab teil oma CPF-iga tasuta tutvuda; vaata teenust

1/5 Zenklubis saavad kasutajad krĂĽptitud videokõnedega veebiteraapiat teha – Foto: Pond5

Zenklubis saavad kasutajad krĂĽptitud videokõnedega teha veebiteraapiat – Foto: Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: Kuidas WhatsAppis grupivideokõnet teha

WhatsAppis rühma videokõne tegemine

WhatsAppis rühma videokõne tegemine

Zenklubi veebisait võimaldab kasutajatel ajastada veebipõhiseid kohtumisi psühholoogide, terapeutide, psühhoanalüütikute ja treeneritega. Tasub mainida, et kõigi nende spetsialistide vahel on erinevusi. Näiteks terapeudid, psühhoanalüütikud ja treenerid ei vaja psühholoogiaalast koolitust ja neist võivad saada eksperdid muudes valdkondades, näiteks tootlikkus, reiki, perekonstellatsioon ja paljud muud meetodid.

2 viiest kasutajast saavad spetsialiste filtreerida erihinna ja seansi järgi – Foto: Reproduction / Nataly Lima

Kasutajad saavad professionaale filtreerida erihindade ja seansside järgi – Foto: Reproduction / Nataly Lima

Platvormil saab kasutaja välja filtreerida teenindusrajad, mis teda huvitavad, ja isegi sellist teavet nagu professionaali sugu. Samuti on võimalik filtreerida väärtuse järgi, alustades R $ 60-st 50-minutise seansi jaoks. Tulemuste lehelt saate lugeda üksikasjalikku teavet kõigi uuringusse sobivate terapeutide kohta, sealhulgas teiste kasutajate soovitusi.

Pärast professionaali valimist valige kalendri järgi lihtsalt kuupäev ja kellaaeg. Kasutaja suunatakse registreerimisekraanile ja pärast makse sooritamist saab ta kinnituskirja ja juhised videokõne jaoks.

Hinnad ja makseviisid

Zenklubi hinnad on väga erinevad. Väärtused algavad R $ 60-st ja võivad 50-minutise teenuse eest tõusta kuni R $ 200-ni. Igaüks, kes soovib säilitada perioodilisust, võib olla huvitatud igakuistest plaanidest, mille hind on vahemikus R0 290 kuni 430 R $. Selle plaani eeliseks on see, et saate seansse tasuta ajatada, teil on veebipõhine ravi rohkem kui ühe psühholoogiga ja teil on allahindlus kõigile. pakend. kohtuprotsess. Näiteks saab kõige odavamas pakendis patsient valida suvalise terapeudi, kelle seansi hind on kuni 80 USA dollarit, ja maksta 72,50 dollarit.

Sait aktsepteerib makseid pangaülekande, deposiidi, paypali ja kõigi krediitkaartidega, sealhulgas rahvusvaheliste, Master ja Visa lippudega.

3 viiest saate valida eraldi makse või kuupaketi, mis pakub hulgaliselt eeliseid – Foto: Reproductions / Zenklub

Võimalik on valida eraldi makse või igakuine kava, mis pakub mitmeid eeliseid – Foto: Reproduction / Zenklub

Kuidas istungid toimivad

Zenklubis kestavad kõik seansid 50 minutit ja viiakse läbi ettevõtte enda platvormi kaudu. Videokõned tehakse veebisaidi kaudu ja neile pääseb juurde igast Interneti kaudu arvutist. Neile, kes eelistavad kasutada mobiilseadmeid, näiteks nutitelefone ja tahvelarvuteid, pakub Zenklub oma rakendust, mis töötab Androidi ja iOS-i operatsioonisüsteemides. Tasub mainida, et mobiiltelefonide veebisaitide kaudu on võimatu helistada. Peate rakenduse alla laadima.

4 viiest teenusest, mida pakutakse videokõne kaudu platvormil – Foto: Reproductions / Zenklub

Seda teenust osutatakse videokõne kaudu platvormil endal – Foto: Reproduction / Zenklub

Samuti on võimalik helistada lihtsalt vestluse või häälkõne abil. See toiming on sama mis videokonverentsidel ja kasutaja peab kaamera ja / või heli välja lülitama ainult siis, kui ta seda meetodit eelistab. Platvormil on sisseehitatud vestlus, mida saavad kasutada need, kes soovivad lihtsalt kirjutada.

Kuidas Zenklub spetsialistide jaoks töötab

Kõik, kes soovivad Zenklubi kaudu teenindada, saavad platvormil tasuta registreeruda, siiski on vaja läbi viia ettevõtte valikuprotsess. Kui olete registreerunud, saavad spetsialistid kasutada platvormi teie ambulatoorsete patsientide abistamiseks selle eest midagi maksmata. Sellisel juhul ei võta sait vahendustasu ning krediitkaardi ja paypaliga tehtud maksed on tasust vabastatud. Seega saab spetsialist 100% patsiendi makstavast summast.

Kui patsiendid kohtuvad ZenKlubi kaudu spetsialistidega, võtab sait komisjonitasu 20% seansi väärtusest.

5 viiest eksperdist ei maksa saidil registreerumise eest midagi ja suudavad platvormi kaudu siiski oma väliskliente teenindada – Foto: Reproductions / Zenklub

Eksperdid ei maksa veebisaidil registreerumise eest midagi ja saavad siiski platvormi kaudu oma väliskliente teenindada – Foto: Reproductions / Zenklub

Föderaalse psühholoogia nõukogu 2018. aasta novembri resolutsioon näeb ette veebiistungjärke sessioonipiiranguteta. E-psi esindajaga registreerumine on spetsialistide kohustus. Kuid Zenklubis peavad kõik psühholoogid olema nende nõuete kohaselt registreeritud. See on garantii, et spetsialistid ei harjuta seda ametit ebaseaduslikult.

Privaatsuse osas Zenklubi sõnul seansse ei salvestata ja kogu platvormil olev teave on otsast-lõpuni krüptimisega kaitstud. See tähendab, et vestlused ja registreeritud andmed on konfidentsiaalsed.