Kasutage oma iPhone’i või iPadi veebikaamerana Macis või PC-s

Fakt number 1: pandeemia põhjustatud sotsiaalse isolatsiooniga Koroonaviirus (COVID-19), meie vajadus seda teha Videokõne see on märkimisväärselt paranenud nii perekonna ja sõpradega suhtlemiseks kui ka virtuaalsete töökoosolekute pidamiseks. Fakt number 2: paljudel inimestel on endiselt vana töölaud kodus ilma veebikaamerata. Fakt number 3: isegi sülearvutid (Mac või PC) kannavad nende seadmete kaamera kvaliteeti üldiselt halvasti.

Ă„rge kartke: kui soovite oma videokõnedele anda oma pere ja sõpradega suheldes professionaalsema ilme või näete vähem kartulilaadne, võite veebikaamerana kasutada – ehk parimat kodus olevat kaamerat: oma iPhone (või iPad).

Mitte eriti hea osa on see, et kahjuks ei paku Apple endiselt kohalikku API-d, mis võimaldab seda lihtsamal / intuitiivsemal viisil. Arendaja Matthew Cassinelli tõstatas hiljuti Twitteris selle teema, sealhulgas:

Apple peab lubama iOS-i seadmel toimida Maci veebikaamerana. Inimesed saavad kohe oma nutitelefonide, iPadide ja AirPodide abil luua kvaliteetseid mitme kaamera seadeid koos suurepärase heliga. Ultra nurga all kodustuudio seadistamine mitme pikema kaabli ja a Keskus USB. Vahetage kaamera Apple Watchis.

Cassinelli idee on väga hea, kuid kuigi Apple ei tee midagi sarnast (kui ta seda soovib), on vaja kasutada kolmanda osapoole lahendust – teisisõnu, rakendusi, mille installite nii oma iOS / iPadOS-seadmesse kui ka arvutisse ja mis loovad “silla” nende vahel mõlemad seadmed, mis võimaldab iPhone’i / iPadi kaamerat veebikaamerana kasutada.

Allpool toome välja neli neist:

EpocCam


EpocCam - veebikaamera rakenduse ikoon Macile / PC-le

Ăśks populaarsemaid võimalusi, EpocCam, võimaldab teil oma iPhone’i / iPadi kasutada veebikaamerana Macis või PC-s (kõik, mida peate tegema, on käivitada vähemalt macOS Sierra 10.12 või Windows 7). See võimaldab seadme ĂĽhendamist USB-ĂĽhenduse või traadita ĂĽhenduse kaudu ja toob kaasa mõned lisavõimalused, näiteks rohelise taustiredaktori ja ĂĽleminekud kaamerate vahel, kui teie seadmel on rohkem kui ĂĽks.


EpocCam HD veebikaamera rakenduse ikoon Macile / PC-le

Tasuta versioonis edastab EpocCam videoid vesimärgiga, sellel on väga elementaarne funktsioonikomplekt ja video edastamise piirang on 640 × 480 pikslit ja 30 kaadrit sekundis. Kõrgekvaliteediliste ja täpsemate funktsioonide avamiseks peate alla laadima EpocCam HD, mis maksab terve varanduse 30 R $.

MacOSi ja Windowsi jaoks mõeldud EpocCami draivereid saab alla laadida ametlikult lehelt.

iVCam


IVCami veebikaamera rakenduse ikoon

Teine lahendus, mis võimaldab teil oma iOS-i seadme traadiga või traadita ĂĽhendada – siin toetatakse ainult Windowsi. See toetab mitut ĂĽhendust, nii et saate iPhone’i ja iPadi samaaegselt sama arvutiga ĂĽhendada; samuti on võimalik mobiilseadet kasutada ainult mikrofonina ja nautida muid eeliseid, nagu välk, käsitsi teravustamine ja näo kaunistamine.

See rakendus on tasuta, kuid kõigi selle funktsioonide, sisemiste ostude avamiseks 38 R $. Windowsi draivereid saab alla laadida siit.

iCam


ICam - veebikaamera video voogesituse rakenduse ikoon

ICamit peetakse omakorda pigem viisiks kasutada oma iPhone’i / iPadi turvakaamerana (või beebimonitorina vms), kuid see töötab hästi ka veebikaamerana. Saate ĂĽhendada Macide ja arvutitega, milles töötab vähemalt macOS Mavericks 10.9 või Windows Vista, alati juhtmevabalt.

Neile, kes soovivad lisavõimalusi, pakub iCam ka enda pilveteenuse kaudu salvestusruumi, mis ostetakse sisemise ostuna. ICam on väljas 19 R $ App Store’is ja MacOSi ja Windowsi draivereid saab alla laadida sellelt lehelt.

Kiire veebikaamera


Kiirveebikaamera rakenduse ikoon

Lihtne ja tasuta utiliit, kuid piiratud funktsionaalsusega: siin on idee heli ja video mobiiliseadmest oma IP-aadressi kaudu brauserisse edastada – see vähendab stsenaariumi, kus saate kiirveebikaamerat kasutada, kuid see võib töötada mõne konkreetse rakenduse jaoks.

Rakendus pakub mitut eraldusvõimet, isegi kui see ei ĂĽleta HD-taset, ja võimaldab edastada kuni 30 kaadrit sekundis, mille latentsusaeg on alla 100 ms. Sisu on võimalik voogesitada põhimõtteliselt igas brauseris, nagu Safari, Chrome, Firefox ja Opera – toetatakse ka iOS-i / iPadOS-i Safarit.

· • ·

Kui kõik on seadistatud, toetage lihtsalt oma iPhone’i või iPadi kindlas kohas ja kasutage kallistust – loomulikult pikki vahemaid. Kas teile meeldivad näpunäited? Jätke oma kĂĽsimused, ettepanekud ja kommentaarid allpool.