Kasutage oma veebimänge PureVPN-i abil

PureVPN pakub võrgumängu jõudluse maksimeerimiseks lihtsat VPN-i konfiguratsiooni

Kas olete sellest kuulnud? VPN? Kui ei, siis teadke, et see on tehnoloogia, mis võimaldab igal kasutajal oma masinasse virtuaalse võrgu luua. Teie ühendus VPN-serveriga on krüptitud ja kui sirvite Internet selle suletud ja turvalise võrgu kaudu oleks kellelgi keeruline väljapoole tehtut luurata. Lisaks võib erinevate veebiteenuste toimivus paraneda, kui kasutate a VPN.

Pilt mitmest VPN-ühendusest kogu maailmasVPN-id loovad privaatsed ühendused, mis kaitsevad teie andmeid ja võimaldavad teil veebis anonüümselt surfata

Internetis on mitu teenust, mis pakuvad teile lihtsaid ja võimsaid viise VPN-võrgu seadistamiseks. Kui aga olete a mängija PC ja meeldis väga mäng mitmikmäng, mis nõuab veebikogemuse maksimaalseks kasutamiseks kvaliteetset ühendust, peame soovitama PureVPN. Allpool loetleme mõned peamised eelised, mida mängijad saavad VPN-i kasutades.

Madalam latentsus

Veebipõhiste mitmikmängude mängijate jaoks on üks suurimaid probleeme kõrgete probleemidega tegelemine latentsus teie ühenduses. SEE latentsus mitte aja jooksul edasi-tagasi sõit andmed teie masinast mängu majutavasse serverisse. Seega, mida suurem on latentsus, seda tõenäolisem see kokku kukub või aeglus (Lämbumine) matši ajal.

Kasutage PureVPN täiesti privaatse ühenduse loomine, mis eemaldab enamiku teie võrgu kitsaskohtadest, näiteks ühendused teistelt kasutajatelt või muudelt seadmetelt, mis üritavad kasutada ribalaiust, mõjutades otseselt latentsust. Seega on teil palju väiksem latentsusaeg ja saate oma mänge nautida ilma ühenduse viivitusteta.

Geograafilisi plokke pole

Veebiteenustel on tavaliselt geograafilised blokeeringud, et piirata juurdepääsu teatud sisule, sõltuvalt kasutaja asukohast. See võib juhtuda erinevatel põhjustel, näiteks autoriõiguste lubade ja isegi valitsuse blokeeringute tõttu. Mängude puhul võivad geograafilised plokid takistada mängijatel võimalust moodustada matše teiste geograafiliste piirkondade mängijatega.

PureVPN-teenuse ekraan

PureVPN-i käivitamisel loob programm VPN-ühenduse ja võimaldab teie ühenduse jaoks kõik olulised teenused

SEE PureVPN eemaldab need geograafilised plokid ja võimaldab teil pääseda juurde veebisaitidele või võrguteenustele kogu maailmas. Seda tüüpi funktsionaalsus on eriti kasulik mängijatele, kes soovivad oma võrgumängude jaoks valida välismaiseid servereid, kuna paljudel neist on parem infrastruktuur ja nad tagavad stabiilsema andmesideühenduse.

Andmete turvalisus

Nagu iga teine ​​VPN-teenus, teenus PureVPN see tagab ka teie privaatsete andmete täieliku turvalisuse, kui sirvite VPN-ühenduse kaudu. See takistab pahatahtlikke ründajaid üritamast teie ühendusse sisse murda ja teie teavet varastada, samuti andmete krüpteerimist, nii et teie andmed on täiesti nähtamatud ja ükski veebi pealtkuulaja ei saa neist aru, tagades täieliku anonüümsuse.

Kasutades turvalist ĂĽhendust nagu PureVPN, kasutades inkognito reĹľiimi “turbolaadimisega”. Ehkki enamikus brauserites olev inkognito reĹľiim mitte ainult ei salvesta teie masinas ajalugu ega vahemälu, salvestavad need andmed siiski teie Interneti-teenuse pakkujad. PureVPN tagab, et kõik teie andmed jäävad nähtamatuks ka teistele kasutajatele peale teie.

Täielik kaitse

Turniir või võistlus mitmikmäng võrgus on sageli tähelepanu keskpunktis pahatahtlikud kasutajad, kes võivad proovida teenuseid ja ühendusi vähendada, koormates servereid pidevate taotlustega, mida nimetatakse rünnakuteks DDoS (Teenuse keelamine, inglise keeles).

Õnneks on PureVPN tagab, et seda tüüpi rünnakud ei kasuta teie privaatset ühendust ega isegi üle koormata, mis võimaldab teil oma mängu nautida, muretsemata ühenduse kvaliteedi pärast või kui teie meeskond kaotab serveri krahhi tõttu.

PureVPN eelised

Teine eelis VPN-teenuse kasutamisel PureVPN on aadressi loomise võimalus Pühendatud IP, mis loob kaugjuurdepääsu lingi näiteks teie kontoris oleva arvuti ja teie kodu arvuti vahel. Niisiis, praegusel ajal peakorter, Tööfailidele pääseb otse oma arvutist kodus juurde.

Riigi valimise ekraan PureVPN seadistamiseks

PureVPN-i liides on lihtne ja selle kasutamine on väga intuitiivne

Lisaks, kui kasutate voogesituse meediateenuseid nagu Netflix, Võib-olla olete märganud, et platvormil on iga riigi jaoks erinevad raamatukogu- ja filmisarjad, kuna ettevõtte pakutavad erinevad autoriõiguse lepingud igas riigis. Hea uudis on geoblokeerimisega PureVPN Kõigile erinevatele kollektsioonidele pääsete probleemideta juurde!

Kuigi see on turu odavaim VPN-teenus, võiksite seda enne otsustamist proovida. Mõeldes sellele, siis PureVPN pakub 7-päevast prooviperioodi vaid 0,99 dollariga. Peale selle pakub see teenus ka lisatasu paketti teie asukohas osta üks allkiri ja võit 12 konto, mida saate oma sõprade ja perega tasuta jagada!