Kasutaja muudab iMac G3 Tangerine'i Hackintoshiks, mis käitab Tiigrit

Kasutaja muudab iMac G3 Tangerine'i Hackintoshiks, mis käitab Tiigrit

Ehkki esimese põlvkonna iMac on ilus, imelik ja / või "erinev" (üksteise vaatenurgast lähtudes), loetakse see nagu paljud teised masinad ka Apple'i jaoks vananenuks, kuna mõni riistvara on praeguse Mac OS X-i versiooni käitamiseks väga piiratud. . Ehk aga mõeldes ühele mudelile ellujäämise andmisest, on kasutajatel mõte, et praegusel ajal on Psystari ja Apple'i vaheline lahing vale: muuta see Hackintoshiks.

D aru saada, et sellest sai Hackintosh?D aru saada, et sellest sai Hackintosh?

Tema poolt vastu võetud protsess ei pruugi mõne inimese jaoks olla liiga lihtne, kuid teoreetiliselt on see võimalik: masinal on hea siseruum, mis seda võimaldab, rääkimata DVD-draivi välisseadmete ja asukoha jaoks täpsustatud (peaaegu) ühendusest. Ainus probleem on otsustada, millist riistvara piltide jaoks kasutada, pidage meeles, et ta valis Intel Core 2 Duo 1,87 GHz protsessori, millel on 1 GB SDRAM ja integreeritud GPU.

Sel juhul on installitud opsüsteemiks Mac OS X 10.4 Tiger. Ma kujutan ette, et see võib olla julgem: John Brownlee, alates Mac sekti, ütles, et proovib muuta oma laua peal olnud iMac G3 Indigot uueks Hacks, siis näeme, kas sellise hullumeelsuse jaoks on võimalik selle sisemist ruumi edasi uurida või mitte.

Rohkem fotosid teisendusprotsessist leiate selle iMac G3 eest vastutava kasutaja veebisaiti kĂĽlastades.