Kasutajad kulutasid jõulude ajal rakendustele 277 miljonit dollarit

Kasutajad kulutasid jõulude ajal rakendustele 277 miljonit dollarit

Nagu me teame, jõulud on üks parimaid kuupäevi kauplemiseks üldiselt ja see hõlmab ka rakenduste turg. Igal aastal registreeritakse kasutajate kulutused maailma kahes suuremas rakenduste kaupluses (ma räägin Rakenduste pood See pärineb Google Play, muidugi) kasvas märkimisväärselt ja 2019. aastal pole see erinev.

Tegelikult kasvasid rakenduste kulutused 2019. aastal 11,3% ja purustasid jõulude ajal uued rekordid: 277 miljonit dollarit, nagu näitavad Sensor Toweri avaldatud uued uuringud.

Eelkõige kogub App Store 70% kogukuludest, 193 miljonit dollarit (kasvas 2018. aasta samast kuupäevast 16%). Vahepeal registreeris Google tulu 84 miljonit dollarit oma rakenduste poodiga (kasv 2,7% aastas).

Seda mängjääb muidugi mõlema poe jaoks kõige kasumlikumaks rakenduste kategooriaks – nende hulgas on kõige kasumlikum mäng PUBG MOBILE, mille tulud on 8,5 miljonit dollarit (431% rohkem kui 2018. aasta jõulude ajal).

Taotluste väljastamine 2019. aasta jõulude ajal

Muud tüüpi rakendused loevad umbes 2% rohkem eelmistest aastatest, võrreldes eelmise aastaga, tulusid teenides 67 miljonit dollarit. Jõulude ajal oli kõige tulusam rakendus (väljaspool mängude kategooriat) Tinder, mille globaalne brutotulu teenis umbes 2,1 miljonit dollarit.

Üldiselt omistab Sensor Tower kulutuste kasvu (peamiselt) uutele mobiilseadmete omanikele ja inimestele, kes on saanud kinkekaardid koos. Ka ettevõtte hinnangul kasvavad kulutused rakendustele (ilmselgelt) rohkem, seda peamiselt tänu tellimusteenuste kasvavale arvule, mis hoiab head kliendibaasi.

VentureBeat’i kaudu