Kasutajad kurdavad, et iOS 13.2 tapab rakendused taustal –
PRIJAVE

Kasutajad kurdavad, et iOS 13.2 tapab rakendused taustal –

seda iOS / iPadOS 13.2 vabastati sel nädalal ning nüüd kurdavad üha enam iPhone'i ja iPadi kasutajaid mitmete probleemide osas, mis on seotud mobiilse operatsioonisüsteemi Ma uusima versiooniga. Mõnel juhul on siin sellised seadmed nagu iPhone 11 Pro ja iPad Pro tappa mõned rakendused taustal, põhjustades nende pideva laadimise.

Mõned lugejad ja osalejad MacRumors nad väidavad, et on rakenduste taasavamisel mitmetasandilises probleemis olnud, kaotades paljudel juhtudel oma tegevuse edenemise, nagu see kasutaja teatas:

Vaatan oma iPhone 11 Pro vahendusel YouTube'is videot. Tekstsõnumile vastamiseks peatasin video. Jäin iMessage'i vähem kui minutiga. Kui ma tagasi YouTube'i naasesin, laadis ta rakenduse uuesti sisse ja kaotasin video, mida vaatasin. Märkasin seda palju ka oma iPad Pro-s. Rakenduse aken ja Safari aken laaditakse sagedamini kui iOS 12-s. Väga tüütu.

Isegi arendaja Marco Arment kaebas olukorra üle oma Twitteri profiilis, viidates muudele teda häirinud nõrkustele:

IOS 13.2-s tutvustati uut suurt viga: taustal allalaaditavad failid kipuvad igavesti kinni jääma ja rakendust pole kunagi nii agressiivselt käitatud, et iOS ei paku enam multitegumtöötlust, järgides iOS 13 jagatud mustrit koos pikaajalise põhifunktsionaalsusega.

"Näo" probleemi tõttu soovitavad paljud kasutajad RAM-i haldamise probleeme; arvestades siiski, et sellistel seadmetel nagu iPad Pro on 6 GB mälu, peavad sellised tõrked toimuma juhuslikult (näiteks intensiivse kasutamise ajal), mis peaksid ilmnema. Seetõttu on võimalik, et iOS 13.2 (või iOS 13 üldiselt) tarbib rohkem mälu kui soovitatav.

minu kujutlusvõime või haldab iOS 13 RAM-i agressiivsemalt? Ma ei saa YouTube'i taustal salvestada, ehkki see oli viimane kasutatud rakendus.

Selles Redditi teemas ja isegi Apple'i tugikogukonnas, nagu käesoleval juhul, võib näha rohkem kaebusi. Aruannete arvu põhjal võib öelda, et probleem on suur, kuid see ei puuduta alati kõiki, kellel on iOS 13.2-ga installitud seade.

Lisaks iPhone'ile ja iPadile, isegi HomePod tekkis probleem audioOS 13.2 värskendusega, mille tõttu Apple andis vea parandamiseks välja uue erakorralise värskenduse. See kõik näitab, et tegelikult põhjustab OS Ma praegune versioon ettevõtetele rohkem peavalu ja see kõik võib olla seotud süsteemisüsteemi probleemidega.

Ilmselt näeme varsti iOS 13.2.1, sest