Kasutajad lõid tööriista OS X Yosemite Continuity funktsioonide lubamiseks vanemates Macides

Kasutajad lõid tööriista OS X Yosemite Continuity funktsioonide lubamiseks vanemates Macides

Üks häid uudiseid OS X Yosemite on funktsioonide kogum, mida Apple kutsub Järjepidevus (Järjepidevus), mis integreerib Maci veelgi enam iGadgets. Probleem on selles, et nad töötavad ainult kõige uuemate masinatega, enamasti mudelitega alates 2012. aastast kuni praeguseni.

OS X Yosemite'i järjepidevus

Apple’i kehtestatud piirangutest vihastades lahendasid mõned kasutajad probleemi jõuga ja käivitasid GitHubi (avatud lähtekoodiga), Jätkuvuse aktiveerimise tööriist. See võimaldab mõnel Maci mudelil kasutada Handoff, Instant Hotspot ja AirDrop funktsioone, mida Yosemite mitteametlikult toetab.

Selles loendis on MacBooks Air aastatel 2008–2010, Mac mini 2009–2011, MacBooks Pro 2009–2011 ja iMacid 2008–2011 – kuid tasub teada, et mõned vajavad töötamiseks ikkagi traadita kaardi asendamist. neid funktsioone WiFi ja / või Bluetoothi ​​kaudu.

Kuigi see on väga paljutõotav, on see tööriist just käivitatud ja sellel on palju edasi arendada, lähtudes seiklejate tagasisidest, kes otsustavad selle proovile panna. Kui soovite seda arutada, tehke seda kindlasti tehke täielik varukoopia oma eelmisest Macist Time Machine’i või muu sarnase kaudu, kuna see muutis sĂĽsteemifaile. Samuti ei tööta see vähemalt praegu dongle (USB) Bluetooth 4.0.

Võib-olla on kõige häirivam asjaolu, et isegi hiljutised Maci omanikud on teatanud ka järjepidevuse kogemustest Continuity osas. Loodame, et Apple lahendab kõik tulevase OS X Yosemite ja / või iOS 8 värskenduse probleemid, jättes selle kõigi jaoks trikkiks.

[via MacRumors]