Kasutajad on CarPlayga rohkem rahul kui Android Autoga

Kasutajad on CarPlayga rohkem rahul kui Android Autoga

CarPlay ja Android Auto need pole Brasiilias endiselt väga laiad tooted, kuid kahe sõidukisüsteemi kasutuselevõtt on teistes riikides olnud kaugele arenenum nii kaugele, et saame juba pildi tarbijate eelistustest maalida ja seda, kuidas kasutajad reageerivad vastavalt Apple'i ja Google'i tutvustatud uudistele. vastavalt nende loomingus.

See uusim uuring alates J.D. Jõudutõi näiteks huvitavaid avastusi. Nad küsitlesid 2018. aasta veebruarist juulini kogu maailmas ligi 20 000 sõidukiomanikku ja rentnikku ning võtsid arvesse 14 800 inimese vastuseid, kes on viimase 90 päeva jooksul auto (mudel 2018) ostnud või rentinud.

Üldine järeldus on selge: CarPlay kasutajad on kogemusega võrreldes Android Auto fännidega rahul rohkem. 1000-punktisel skaalal, mille maksimaalne rahulolu on 1000, saavutatakse CarPlay 777 punkti teie kasutajad on vastu 748 Android Auto.

Kuid kõik pole ainult Apple'i huvides: nagu ühegi või mõlema süsteemiga varustatud autoomanikud väidavad, et eelistavad kasutada Google Maps navigatsioonisüsteemina. 56% vastanutest eelistas Google'i tooteid, samal ajal kui 23% jätkas nende kasutamist Apple Map ja 16% vastas peamiselt lapsendamisele Waze (mis, pidage meeles, kuulub ka Google'ile).

Õnneks pole see enam iOS 12-st alates CarPlay jaoks tõkkeks, lisaks sellele saab see käivitada ka kolmanda osapoole navigatsioonisüsteemi, avades Apple Mapsi ainuõiguse.

Üldiselt on luksusautode ja odavamate autode omanike rahulolu skoorid sarnased CarPlay ja Android Autoga: vastavalt 766 ja 765 punkti. Hea uudis on see, et mõlemal juhul on rahulolu kasvanud: võrreldes 2017. aastaga on vastavalt 16 ja 15 punkti, mis tähendab, et ettevõte teeb ilmselt õiget tööd.

Tegelikult on CarPlay ja Android Auto kogu maailmas autojuhtidega lindistamisel nii head, et asendavad kiiresti sõidukitootjate sisestatud süsteemid. Ligi 1/5 JD Poweri küsitletud isikutest väitis, et nad ei kasutanud oma auto originaalset lahendust ja 70% asendasid selle mõne muu seadmega, näiteks nutitelefoniga (kas iseseisvalt või vahendajana auto ja Apple'i süsteemi vahel) või Google).

Kas olete tulemustega nõus? Jäta oma arvamus allpool!

läbi MacRumors