Kasutajad on kurtnud valgete punktide ilmumise üle „vanal“ iPad Pro ekraanil

Kasutajad on kurtnud valgete punktide ilmumise üle „vanal“ iPad Pro ekraanil

Kui sellest ei piisa, et mõned uued iPadi plussid tarnitakse kergelt painutatud ĂĽmbristega (ja Apple ĂĽtleb, et see on “normaalne”), on mitmed eelmise põlvkonna tahvelarvutite omanikud kommenteerinud ka probleeme, mis, ehkki ei hõlma painutamist, häirivad ka kasutajaid.

Lugeja MacRumors postitanud veebisaidi arutelufoorumisse, et mitu üksust IPads Pro 10,5 tolli ja 12,9 tolli, mis algselt käivitati 2017. aastal, kuvatakse ekraanil vahetult nupu Avaleht kohal erkvalge punkt, mis näeb heledal taustal intensiivsem välja.

Esialgne väljaanne loodi selle aasta aprillis ja sellest ajast alates on kümned kasutajad öelnud, et on sama probleemiga silmitsi seisnud. Enamiku teadete kohaselt ilmub kuulus valge punkt mõne aja pärast iPadi kasutades; mõnel juhul (eriti nende seas, kellel on) stringid kauem), ekraanil on isegi rohkem kui üks helge laik.

Minu osteti stardipäeval ja mul on nüüd kolm punkti. Need on väga nähtavad. Apple peaks võtma vastutuse ja selle ekraani välja vahetama. Ekraan on iPadi põhiosa.

Aruanded pärinevad maailma erinevatest piirkondadest, sealhulgas Austraaliast, Ameerika Ăśhendriikidest, Prantsusmaalt ja Suurbritanniast. SEE MacRumors tõestas probleemi 10,5-tollise iPad Pro-ga, mis kuvab ekraanil eredaid punkte. Ameerika kasutaja jagatud alloleval fotol on Apple Store’is eksponeeritud 10,5 iPad Pro ka defektiga.

IPad Pro eksponeeriti Apple Store'is10,5 ″ USA Apple Store’is kuvataval iPad Pro ekraanil on ere valge punkt.

Mõnes kohas olid Apple’i töötajad probleemist teadlikud; teistes ei. IPad Pro omanikud, kellele kehtib endiselt ĂĽheaastane garantii või AppleCare +, on loomulikult oma seadme välja vahetanud; neil, kellele piiratud garantii enam ei laiene, pole sama “õnne”.

Kas teil on 2017. aasta sarnase probleemiga iPad Pro? Kui jah, andke meile sellest teada allpool!