Kasutajad panevad ‘iFood’ perekonnanimeks Facebooki ega saa neid muuta

Paljud kasutajad on muutnud oma perekonnanime Facebookis „iFoodiks“, et saada toiduvedude rakenduses 42 dollari suurune sooduskupong. Kuid kõik on lihtsalt “gotcha”: pakkumist pole olemas ja iga, kes pettuse tõttu langeb, on sotsiaalvõrgustike turvalisuse eeskirjade tõttu kohustatud nime muutma vähemalt 60 päeva.

LOE: WhatsAppi petuskeem on jõudnud vaid tuhandete brasiillasteni

Google Trendsis alustati eelmisel pĂĽhapäeval otsinguid „iFood-i kaasautorite kupongid” (5) koos selliste otsingutega nagu „facebook ifood” ja perekonnanime muutmisega seotud terminitega. IFood selgitas TechTudole, et “sotsiaalvõrgustikes avaldatud sisu on võlts” ja et ettevõte reklaamib kampaaniaid ainult võrgus olevate rakenduste ja ametlike kontode kaudu – vt täielikke märkusi selle väljaande lõpus.

Ăśks kahest sotsiaalvõrgustikes avaldatud kupongist, mis on maha võetud – Foto: Reproductions / TechTudo

Sotsiaalvõrgustikes avaldatud ja tulistatud kupongid – Foto: Reproductions / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Nalja levitanud kett Facebookis sisaldas eripakkumist nimega „iFoodi töötajate kupongid“, mis andis kasutajatele väidetavalt kolm R-42 dollarit neljakuulise kehtivusajaga, et neid kohaletoimetamise rakenduses kasutada. Soodustuse tingimuseks on perekonnanime muutmine Facebookis “iFoodiks”. See väljaanne on lisatud ekraanipildile tellimusest, mis on pärast täpsustamist võltsitud allahindlust rakendatud tasuta.

Selle kelmuse eesmärk on sundida inimest kaks kuud Facebookis perekonnanimega “iFood” viibima. Suhtlusvõrgustike eeskirjad teevad selgeks, et turvapoliitika vormina on võimalik nimesid vahetada ainult iga 60 päeva tagant. Platvorm muudab muutmise keerukaks, kui kasutajad on nime muutnud “viimase 60 päeva jooksul või proovinud neid liiga tihti muuta”.

Kuidas Facebookis nime muuta

60 päeva möödudes peab kasutaja pääsema juurde konto üldsätetele, sisenema jaotisse Üldine ja muutma ettenähtud ruumi. Kui see on tehtud, peate muudatused kinnitama, valima oma nime kuvamise viisi, sisestama parooli ja salvestama. Kui teil on oma nime muutmisega probleeme, pakub Facebook ikkagi võimalust muudatuse taotlemiseks täita vorm.

2 of 2 Kuidas muuta nime ja perekonnanime Facebookis – Foto: Reproduction / Helito Bijora

Kuidas muuta nime ja perekonnanime Facebookis – Foto: Reproduction / Helito Bijora

Kuidas leida iFoodi kuponge

Selliste rakenduste nagu iFood pakkumised ja sooduskupongid postitatakse tavaliselt ettevõtte ametlikul lehel. IFoodi veebisaidile pääseb juurde töölaual ning platvorm on saadaval ka rakenduse kujul Androidile ja iPhone’ile (iOS). Kohaletoimetamine levitab pakkumisi ka e-posti, SMS-i (kui andmed on rakenduses õigesti registreeritud) ja mobiilseadme rakenduse tõuketeadete kaudu.

IFoodi poolt TechTudole saadetud märkused:

“IFood selgitas, et sotsiaalvõrgustikes avaldatud sisu on võlts. Standardse turvaprotseduurina viis ettevõte läbi katseid ja kinnitas, et meetod ei töötanud. IFood nõuab, et kõik tutvustused avaldataks alati ettevõtte ametlike kanalite kaudu, nimelt suhtlusvõrgustike, rakenduste ja SMS-ide kaudu ning et neile tuleks lisada selged reeglid ja töötingimused. “

Samuti selgitas ettevõte lõbusalt Twitteri jälgijatele, et Facebooki perekonnanimega kelm ei töötanud.

Facebooki ja Google Trendsi kaudu

Kuidas taastada Facebooki fännilehtede üle kontroll? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida