Kasutajad pole uue MacBooksi klaviatuuriga rahul [Pro] kaevata Apple -

Kasutajad pole uue MacBooksi klaviatuuriga rahul [Pro] kaevata Apple –

Kuu alguses rääkisime omaniku tehtud petitsioonist MacBook Pro käivitati 2016. aastal. Otsedokumendi eesmärk: enam kui 22 tuhat klienti soovib, et Ma võtaks klaviatuuri (nn liblikamehhanism saabusid vanu "käärid" välja vahetama) ja harjutasid tagasikutsumist.

Nüüd on see esimene kollektiivne hagi Ma vastu, kes tsiteerib isegi petitsiooni, sest põhimõtteliselt on seal rahulolematute kasutajate varamu.

Põhja-California ringkonnakohtus arhiivitud aktis (nagu ka avalduses) kritiseeriti Apple'i klaviatuuri kujundust, väites, et see on puudulik. Veelgi halvem on nende sõnul see, et Apple on defektidest juba varem teada saanud ja isegi nii, et 2015. aastal tõi ta välja 12 MacBookiga uue klaviatuuri (ilma selle disaini muutmata).

Dokumendi kohaselt on "tuhanded" MacBook (Pro) omanikud kannatanud mitut tüüpi "liblika" klaviatuuri rikete tõttu, muutes masina kasutuks, väites, et disain võimaldab klaviatuuri alla siseneda väikesel hulgal tolmu või prahti ja takistab klahvide normaalset käitumist, takistades neid nimekirjast vajutamisel, kui Apple ise seda nõustub, nõustub see sellel tugilehel, mis õpetab teile, kuidas masina klaviatuuri puhastada. Mõnel juhul muidugi klaviatuur ebaõnnestub ja sunnib omanikku viima oma sülearvuti Apple'i poodi või Apple'i volitatud hoolduskeskusesse parandamiseks (samm, mis võib olla kallis, eriti kui arvuti on garantiist väljas).

Hageja väitis palju asju, sealhulgas sõnaselgete garantiide, hea usu paktide, kaudsete garantiide, California ebaausa konkurentsi seaduse, California tarbija õigusliku nõusoleku seaduse, California pettuste varjamise ja muu rikkumisi. Nad otsivad kahjutasusid, juriidilisi tasusid, mille eest Apple avalikustab klaviatuuri kujundamisel puudused ja maksab kahjustatud üksuste parandamise või asendamise eest, tagastades samas ka võimaluse osta masin.

läbi AppleInsideri