Kasutajaid hakati teavitama piiratud Apple TV + pakkumistest

SEE Apple hakake märguandeid saatma LĂĽkake tuletada kasutajatele meelde, kes lunastasid hiljuti iPhone’i, iPadi, iPod touchi, Maci või Apple TV-d ĂĽhe aasta tasuta Apple TV +.

Nagu me varem selgitasime, teatas ettevõte eelmise aasta pakkumisest, milles öeldakse, et kasutajad, kellelt see ostetakse vidin ülalnimetatud võib korvata ühe aasta tasuta teenuse Voogesitus video, mis käivitati eelmise aasta novembris.

Fakt on see, et uue seadme ostmisel ei aktiveerita pakkumist automaatselt; sellisel juhul peab kasutaja tellima Apple TV + ja taotluse lõpus näeb ta, et tal on õigus pakkumisele. Peale selle pakub Apple ainult kolm kuud (pärast seadme aktiveerimist), et kasutajad saaksid pakkumisi lunastada – ja kuidas see tähtaeg paljude uute ostjate jaoks otsa sai vidin enne või 1. novembrit otsustas ettevõte hoiatada neid, kes pole seda veel aktiveerinud.

Apple TV + pakkumisteatised

Varsti aegub: teie tasuta Apple TV aasta +Teie viimaste ostude hulka kuulus ka Apple TV +. Pärast seadme aktiveerimist peate oma koodi lunastama 90 päeva jooksul.

Sellisel juhul, kui teie seade on aktiveeritud ajavahemikus 10. september – 1. november 2019, algab Apple TV + käivitamise kuupäevast (1. november) kolm kuud. Samuti saavad kliendid, kes ostavad täna uusi Apple’i tooteid, pakkumise igal ajal aktiveerida kuni 15. aprillini.

Pidage meeles, et pakkumine (ilmselgelt) piiratud. Seega hakatakse mitmelt kasutajalt alates novembrist selle teenuse eest maksma 9,90 R $ (või 99,90 R $ aastas). Kui soovite tulevaste tasude vältimiseks tänase tellimuse tühistada, pidage meeles, et see peatab ka tasuta prooviperioodi ja te ei saa seda uuesti hankida.

Kui registreerusite Apple TV + kasutajaks pärast novembrit, saate iPhone’is tasuta prooviperioodi lõppemise täpset kuupäeva kontrollida aadressil: Seaded »Apple ID [seu nome] “Telli.

Põhineb 9 kuni 5 Mac, teavitati mõnda kasutajat pakkumisest, kuigi nad pole hiljuti Apple’i tooteid ostnud. See on võrgus tekitanud teatud segadust, kuna mõned kardavad, et see on mingi pettus. Tundub, et tegelikult on kõik siiski Apple’i viga (s.t mitte midagi kurja). Kui saate selle teenuse kohta meili / teate, kasutage võimalust! ?

“Väike Ameerika” juba saadaval

Sellega seonduvalt avaldas Apple täna oma esimese täishooaja “Väike Ameerika”, tema uus sari sisserändajate ajaloost Ameerika Ăśhendriikides. Selle lavastuse tegid Kumail Nanjiani ja Emily V. Gordon ning sellel on kaheksa osa.

Zachary Quinto (“Star Trek”) mängis sarja neljandas osas; Teiste näitlejate hulka kuuluvad Jearnest Corchado, John Ortiz, Angela Lin, Kai To, Sophia Xu, Shaun Toub, Shila Vosough Ommi, Eshan Inamdar, Priyanka Bose ja Conphidance.

“Väike Ameerika” on viimastel päevadel saanud laialdasi positiivseid ĂĽlevaateid, sealhulgas kriitikud, kes on pidanud seda “seniseks parimaks Apple TV + toodanguks”. Sarja on uuendatud ka teist hooaega.