Kasutusnõuanded seadmele Sony Xperia Z1

Kasutusnõuanded seadmele Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 oli Jaapani ettevõtete peamine laev väga lühikest aega, sest Z2 on turule toodud rahvusvaheliselt ja jõuab paljudele turgudele. See ei tähenda aga, et sellest oleks saanud veteraniseade. Sony otsustas isegi mitte Brasiilias Z1 Compacti turule tuua, et keskenduda originaali levitamisele, mis riigis oli hästi vastu võetud. Mõeldes praegustele ja tulevastele Xperia Z1 omanikele, Seadme kasutamise optimeerimiseks koostasin rea näpunäiteid.

kaamerast z1 z2AndroidPIT

Smart Connect: tehase automatiseerimine

Sony rakenduse Smart Connect abil saate otsustada, mis juhtub automaatselt seadme ühendamisel seadmega. Seadmena on saadaval laadija, peakomplekti ja peakomplekti valikud. Muid seadmeid saab lisada, klõpsates nuppu +. Nii saate konfigureerida rakenduse Walkman kõrvaklappide sisestamisel iseseisvalt aktiveeruma või lülitatakse telefon automaatselt välja muu hulgas öösel laadijaga ühendamisel.

xpz
Smart Connect automatiseerib Z1-s mitmesuguseid toiminguid. / AndroidPIT

Seadete kiire kohandamine

Kiirseadete ikoonide arvu ja järjekorra saab määrata, sisenedes seadete menüüsse Isikupärastamine> Kiirsätted. Või pääsete juurde ka seadetele. ja vali Redigeeri.

  xpz1 =

Infosilm: kaamera kui uurimisvahend

Kaamerarakenduse režiimide hulgas on funktsioon, mida nimetatakse Silmainfo. See on liitreaalsuse tüüpi tüüp, kus tehtud pildi sisu tuvastatakse ja sellega seotud teavet otsitakse Internetis reaalajas. See kehtib jookide etikettide, toote vöötkoodide, läheduses asuvate kuulsate vaatamisväärsuste ja vaatamisväärsuste ning muu kohta.

xpbon
Infosilm on Z1 jaoks huvitav kaamerareĹľiim. / AndroidPIT

Optimeerige aku

Sony pakub aku kestvuse optimeerimiseks mitmeid võimalusi. Kõige tõhusam kõne Vastupidavusrežiim, leitud Seadistused > Toitehaldus. Stamina Mode desaktiveerib rakendused ja funktsioonid, kui ekraan on välja lülitatud. Nagu näete allolevas ekraanipildis, pikeneb aku selle töörežiimi aktiveerimisel märkimisväärselt.

  xpz2 =

Pehme lähtestamine

Kui seade on lukus, on sageli just see, mida seda nimetatakse Pehme lähtestamine saab aidata. Kuna Z1 akut ei saa eemaldada, on seadme taaskäivitamiseks teine ​​võimalus. Paremal küljel Micro SIM-kaardi pesa kõrval on väike punane nupp, millele pääseb ligi ainult klambri või nööpnõelaga. Sellel nupul klõpsates Z1 taaskäivitub.

Parem heli ekvalaiseriga

Rakendus Sony Walkman on nutitelefonide jaoks üks paremaid natiivmängijaid ja üks põhjus on see, et see pakub palju võimalusi isikupärastamiseks. Rakenduse seadetes on näiteks 5-ribaline ekvalaiser, mida saab käsitsi reguleerida. Näpunäide: parema heli saavutamiseks piisab tavaliselt bassi ja kõrgete kõlarite väärtuste pisut tõstmisest.

xpz3
Ekvalaiseri seaded. / AndroidPIT

Vabastage mälu

Xperia Z1-l on microSD-pesa, kuid põhimõtteliselt salvestavad kõik fotod, muusika ja videod sisemällu. Ruumi kokkuhoiuks edastage failid microSD-kaardile (minge otse saidile Seadistused > Ladustamine > Andmete edastamine SD-kaardile).