RAÄŚUNALNIK

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Avastage nüüd uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia nimega KAT Walk Mini, suurepärane jooksulint, mis suurendab VR-prillidega sukeldumist.

Iga mööduv päev läheneme virtuaalse reaalsuse mängudele, nagu on esitatud filmis Player Nº 1. Tõestuseks on uued tooted, mille KAT VR, riistvaraettevõte, mis keskendub virtuaalse reaalsuse tehnoloogiale. Uuri kohe KAT Walk Mini, ettevõtte uus virtuaalse reaalsuse jooksulint.

Pärast rahastamisprotsessi ühendamist KAT Walk Mini eelmüügiga hakkas ettevõte oma ametlikul veebisaidil kättesaadavaks tegema futuristlikke funktsioone, mida saate vaadata siit. Selle turu kõige kompaktsema jooksulindi eesmärk on jõuda mängijateni, kes on virtuaalse reaalsuse tehnoloogia vastu kõige innukamad. Vaadake mõnda seadme funktsionaalsust!

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Väga futuristlik jooksulint

KAT Walk Mini pole esimene virtuaalse reaalsusega jooksulint, mis turule jõudis. Kuigi teised mudelid, näiteks Virtuix Omni, mille toimimiseks on vaja kohutavat hulka seadmeid, müüakse Walk Mini seadmena, mis tuleb ainult paigaldada.

Lisaks, kuigi KAT Walk Mini on väiksem, kergem ja lihtsam paigaldada, on see ka tugevate konkurentidega võrreldes palju paindlikum. Jooksurada võimaldab teil ohutult ja sujuvalt sooritada erinevaid liikumisi. See annab kasutajatele suurema vabadustunde.

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Nutikas disain

KAT Walk Mini reageerib pidevalt igale mängija liigutusele. Sellega kasutab jooksulint oma andureid ja suunda mängija toetamiseks ja tasakaalustamiseks iga kord, kui ta liigub. Seadme võime kohaneda kasutaja liikumistega on erakordne. Nii saavad mängijad hõlpsasti sooritada selliseid toiminguid nagu kummardumine põrandale esemete korjamiseks.

KAT Walk Mini mehaaniline struktuur on optimeeritud, et pakkuda kasutajale parimat pöördeinertsi. See võimaldab mängijal seadme võlli sees väga lihtsalt peatuda või pöörata. Nagu sellest veel vähe oleks, on ka jooksulint ise väga paindlik.

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Üks selle suurimatest uuendustest on adaptiivpinge disain. See uus tehnoloogia mahutab väga erinevaid kehatüüpe, mistõttu see seade teenib võimalikult paljusid inimesi. Veelgi enam, see välistab vajaduse muuta või täiendada mis tahes tüüpi komponente.

Ühildub peaaegu kõigega!

Uue virtuaalreaalsuse jooksulindi teine ​​väga positiivne aspekt on selle teisaldatavus. KAT VR tegeleb tehnoloogia loomisega, mis töötab turul olevate suuremate virtuaalreaalsuse prillidega. Seda öeldes on meil olemas seade, mis töötab laitmatult SteamVR, Oculuse maja, Otsesadam ja PlayStation VR.

See tagab, et KAT Walk Mini-l on suurepärane valik mänge, mida see toetab. Peale selle hõlmab see üha enam ka turu kõigi suuremate virtuaalreaalsuse platvormide käivitamist.

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Suurem vabadus virtuaalses reaalsuses

KAT VR arendaja keskendub peamiselt seadme kasutamise lihtsusele ja vabadusele. Sellisena rakendasid nad uut mittekontaktset andurite tehnoloogiat, mis oli konkurentidest palju täpsem ja palju kiirem.

Sellega kombineerituna sisaldab KAT Walk Mini täiustatud liikumise kaardistamise algoritmi, mis kasutab sensori sisendit koos jälgimisandmetega. Selle abil määrab seade mängija asukoha ja liikumiskiiruse väga täpselt.

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Kogu see protsess võtab vähem kui 20 millisekundit, sest sisseehitatud KAT Walk Mini anduri aktiveerib mootor ise. Erakordse kogemuse täiustamiseks on sellel seadmel uut tüüpi padi, mis on loodud teie põlve kaitsmiseks tarbetute löökide eest.

Tulevik on palju mugavam

Erinevalt enamikust seadmetest, mida näeme prototĂĽĂĽpidena, täiesti vastupidavate ja mängijatele mõeldud kogemusi rikkuvate seadmetega, on Walk Mini uskumatult nutikas ja mitmekĂĽlgne. Ăśks “futuristlikumaid” omadusi on sissetõmmatav iste, mis on mõeldud kasutamiseks sõidumängus või lihtsalt mängija puhkamiseks puhkamiseks, kui ta soovib.

KAT Walk Mini: avastage uus virtuaalse reaalsuse tehnoloogia

Kaks muud ettevõtet puudutavad asjad on pikemate reprodutseerimisseansside võimaldamine ilma laadimise peatumiseta ja vajalike seadmete hoolduse märkimisväärne vähendamine. Lisaks julgustab ettevõte ise arendajaid integreerima oma VR-mängud ja -rakendused oma süsteemidesse.

KAT VR andmetel on see integreerimine võimalikult lihtne ja seda saab teha mõne tunniga. Sellega on seadme võimalused peaaegu mõeldamatud. Kas tõesti seisame silmitsi esimese tõhusa sammuga uue viisiga videomänge mängida? Võib olla. Kuid nagu iga esimene turumudel, pole ka hind keskmise ühiskonna jaoks ikka eriti kasumlik: umbes 2500 dollarit. See on siiski üsna algus!

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH