Pakkumine: 128GB iPhone XR 20% soodsamalt!

Kaupluses mĂĽĂĽakse 128 GB iPhone XR-i 20% soodsamalt!

Selle pöörase turuga (dollar on üle R $ 4,70) on täiesti võimalik, et Apple teeb mingil hetkel mitte kauges tulevikus siin Brasiilias hinnakohandusi. Nii et kui sa silma vaatad iPhone XR ja oodates edutamist, et seda näha, on aeg kätte jõudnud!

Apple müüs sularahas 4 139,10 R $, seade 128 GB (enamik värve) tuli välja Casas Bahia, Pontofrio.com ja Extra.com.br jaoks 3 343,12 R $ (1x krediitkaardil või pangakaardil). Me räägime 20% allahindlusest.

Kui soovite maksta osade kaupa, on hind 3799 R $ (kuni 12x), palju parem kui Apple’i kĂĽsitud 4599 R $.

Huviliste jaoks vaadake kindlasti meie seadme video ĂĽlevaadet.

Nautige! ?

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?