Kausta jagamise viga Linux Mint Cinnamonis? Selle parandamiseks tehke järgmist.

Mul on kombeks jagada võrgukaustu, et tuua ainult väikseid faile ühest arvutist teise. Kõigi jaotuste protsess on üsna sama, muutes väiksemaid üksikasju, kuid Linux Mint valmistas mulle veidi suuremat peavalu.

Olen viimased kuud oma arvutis kasutanud Linux Mintit, kõik toimis hästi, kõik oli väga stabiilne ja toimiv, kuid kukkusin lõpuks kokku vigu ebatüüpiline süsteemis, sest kõiges muus testisin esimest korda, kui selline asi probleeme tekitas.

Jagage kausta Linux Mint Cinnamon

Nagu näete, ilmub võrgu kausta jagamise proovimisel see tõrge. Õnneks on parandus väga lihtne.

Kui proovite kausta jagada, hoiatab Ubuntu süsteem teid teatud pakettide puudumise eest samba ja võimaldab teil installida klõpsult tööle, Linux Mintis seda ei juhtu, kuid probleemi lahendamiseks käivitage terminalis see käsk:

sudo apt install samba --install-recommends

Pärast selle käsu installimist võite proovida samamoodi kaustu jagada ja kõik peaks toimima ideaalselt. See peaks olema aeg-ajalt süsteemis fikseeritud.

Linux Mint'i jagamine

Nagu näete, ilmub jagamise ikoon kausta tavaliselt pärast meie paketi installimist.

Kui teil on kahtlusi Ubuntu / Linux Mint või mõne muu levitamise ja liidese koduvõrgus kaustade jagamise kohta, vaadake allolevat videot, milles selgitan, kuidas saate sellist asja lihtsal viisil teha:

Järgmine!