KDE Plasma peaks aktsepteerima integreerimist Google Chrome’iga

Ăśks KDE Plasma liidest standardvarustuses kasutava sõltumatu jaotise KaOS levitamise arendajatest teatas Plasma tulevasest integreerimisest Chrome’iga.

Plasma peaks viivitamatult aktsepteerima Google Chrome’iga integreerimise, mis ĂĽletab Gnome Shelli integreerimist, isegi kui see on samamoodi aktiveeritud. Gnome Shellil on Chrome’i ja Firefoxi laiendused, mis võimaldavad veebisaitidelt lisandmooduleid installida extensions.gnome.org, Google Chrome’i versioonis saate laiendusi isegi sĂĽnkroonida, nagu teete seda teiste rakendustega.

KDE Plasma koos Chrome'i integreerimisega

Plasma integreerimine Chrome’iga sĂĽveneb, lisandmoodul võimaldab legendaarset suhtlust maailma enimkasutatavas brauseris projekti KDE töölaua keskkonnaga. Eespool näidatud pilte pole meil rohkem, kuid kõik need näitavad, et integreerimine hõlmab ka seda Kuulus KDE Connect, muu hulgas pole veel ĂĽksikasjalik muu hulgas Google Chrome’is mängitava meedia juhtimine plasmoidi kaudu, allalaadimismärguanded, sisuotsingu ja brauseri vahelehed KRunneri kaudu.

KDE Plasma kasutajad jäävad kindlasti rahule, eks? ?

Siiani olen suutnud pakendil teavet koguda plasma-brauseri laiendus, kes selle integreerimise eest vastutab, on veel väljatöötamisel ja ilmub peagi GitHubis, see tähendab, et see pole veel avalikkusele kättesaadav, kuid pärast heakskiitmist saab selle järgmises versioonis KDE Plasma Desktopi integreerida.

Järgmine!

Allikas