Kdenlive’il on nĂĽĂĽd ametlik Snap-versioon

Kdenlive on a toimetaja mittelineaarsest videost, mida kasutasid paljud kasutajad, kes hakkasid videotöötluseks Linuxi kasutama, ilmub see isegi meie loendis koos mõnede suurepäraste võimalustega neile, kes soovivad Linuxis videoid redigeerida.

Selle avalduse tegi KDE ajaveeb, dev Jonathan Riddell, kus ta kommenteerib, et snaps on uus konteineripõhine paketivorming ja et KDE projektis on selles vormingus juba saadaval rohkem kui 50 rakendust, teatades, et nĂĽĂĽd on Kdenlive kord snapiga liituda. “Pere” ametlikult.

Riddell, kommenteerib nende uut vormingut ja KDE kogukonna kasutuselevõttu:

„Enamiku KDE Snapi pakettidest ehitab Neoni KDE meeskond oma serveritesse ja nende eesmärk on muuta ehituskomplektid projekti hoidlasse paremini integreerituks, tagades nende pideva ehitamise. See tähendab, et neid pakette värskendatakse sageli ja muudatuste tegemisel on teil kasutajal alati KDE tarkvara uusim versioon koos uute funktsioonide ja veaparandustega. “

Sellega on meil nüüd 3 (kolm) uut vormingut, mida toetab Kdenlive ametlikult, klõps, flatpak ja appimage. Peale muude vormingute, mida saate siin vaadata.

Kui soovite Kdenlive’i proovida snapi kaudu, peate kõigepealt oma sĂĽsteemi installima snap-toe. Kui see tugi pole loomupäraselt saadaval, saate selle õpetuse kaudu teada, kuidas see funktsioon lubada. Kui kasutate Ubuntu ja selle maitset, otsige poest lihtsalt “kdenlive” või terminali kaudu järgmise käsuga:

sudo snap install kdenlive

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.