Kell G2: Huawei nutikell kontrollib hapniku taset, kuid ärge ajage seda segamini meditsiiniseadmetega - Varustus

Kell G2: Huawei nutikell kontrollib hapniku taset, kuid ärge ajage seda segamini meditsiiniseadmetega – Varustus

Nutikellad muutuvad nutikamaks funktsioonidega, mis aitavad parandada kehalise võimekuse kontrolli. Huawei tõi äsja turule uue funktsiooni, mille abil jälgida vere hapniku küllastumise (SpO2) taset, mis on saadaval Watch G2 rea viimastes mudelites. alates Huawei, Huawei Watch GT 2e ja Watch GT2 42mm, koos automaatvärskendustega.

Nagu Hiina tootjad avalduses selgitavad, on Sp02 tase füsioloogiline näitaja, mida tuleb kontrollida. Need väärtused võivad näiteks aidata hõlpsamini määratleda praktiliste pauside jaoks ideaalsed hetked.

Sellele funktsioonile juurdepääsu saamiseks peate nutika kella ekraanil funktsiooni valima ja test algab automaatselt. Selle protsessi ajal peab see jääma staatiliseks ja tulemused ilmuvad siis seadmele.

SpO2 mõõtmine Huawei Watch GT 2e ja Watch GT2 42 mm kaudu?

Huawei selgitas algusest peale, et funktsioon "ei olnud mõeldud meditsiiniseadmeks ega olnud ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks, raviks ega ennetamiseks". "Kõiki andmeid ja mõõtmisi tuleb kasutada ainult isiklikuks otstarbeks," selgitas ta.

Tuleb meeles pidada, et üks Apple Watchi versioonis 5 tehtud panustest on EKG-rakendus, millele ettevõte garanteerib, et ta suudab "salvestada pulsi ja rütmi Apple Watch Series 4 või uuema elektrilise pulsianduri kaudu ja analüüsida virvendusrekordi. Peakomplektid". Pärast õunafirmat on mitu näidet jälgivat kaubamärki, näiteks ASUS, koos VivoWatch SP-ga, mis on varustatud andurite seeriaga, et tagada kasutaja tervise, une ja sporditegevuse jälgimine. Kella abil saab mõõta elutähtsaid tunnuseid (EKG ja PPG abil), aga ka stressi ja hapniku taset veres.

Kui kantavate rõivaste levitamisel on teadaolevalt 2019. aastal rekordid purunenud, rääkis SAPO TeK mitme eksperdiga, et proovida mõista, kuidas nutikad kellad aitavad tervise taset jälgida. Antud garantii on see, et see tehnoloogia võib olla tervisele kasulik, kuid on ka riske ja väljakutseid, millest tuleb üle saada.