contador gratis Saltar al contenido

Kes külastas minu Instagrami profiili? Saidi lubadus on "haakimine" Sotsiaalmeedia

Kes külastas minu Instagrami profiili? Saidi lubadus on "haakimine" Sotsiaalmeedia

LOE: Instagram näitab, kui palju inimesi teie profiili näeb

See tööriist on ühendatud sotsiaalsete võrgustikega ja see pakub loendit inimestest, kes on viimase 24 tunni jooksul konto omaniku profiili külastanud. Kui teada saada, kes teie veebielu jälgib, on ahvatlev ettepanek, võib uudishimu tekitada turvariski. Sellepärast, et Stalkci pole veebisait, mida tunnistab Instagram ja seetõttu pole kasutajate privaatsust tagatud kuidagi. Lisaks saab see rakendus blokeerida kontod, mis kasutavad seda tüüpi teabe saamiseks täiendavaid tööriistu.

Kes nägi minu Instagrami profiili? Sait lubab stalker 'snitch' Foto: Reproduo / StalkciKes nägi minu Instagrami profiili? Sait lubab stalker 'snitch' Foto: Reproduo / Stalkci

Kes nägi minu Instagrami profiili? Sait lubab stalker 'snitch' Foto: Reproduo / Stalkci

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Platvormi kasutamiseks pean sisestama oma Instagrami kasutajanime ja parooli. Pärast sisselogimist analüüsib Stalkci teie profiili ja teavitab inimesi, kes on teie fotosid ja videoid lugenud. See sait võtab arvesse viimase 24 tunni jooksul tehtud juurdepääsu ja TechTudo korraldatud testimisel pakub see 30 kasutaja nimekirja.

Stalkci sõnul on loetelu pikkus varieeruv. Teisisõnu, sait võib sihtida suuremat või väiksemat kasutajate arvu, kui jälitaja sihib seda kontot vähem või rohkem. Ilmselt puuduvad "eemaldatud" profiilide tellimise kriteeriumid ja pole ka võimalust teada, kas esiteks on inimene näiteks obsessiivsem kui viimati järjestatud inimene.

Piirang Instagramis: küsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: küsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Oluline on siiski märkida, et Instagram seda tüüpi teavet ei paku, st Stalkci-s näidatud andmete tõesust pole kuidagi võimalik kinnitada. Suhtlusvõrgustike sätete kohaselt saab registreeritud kasutajate teavet jagada ainult Facebooki ettevõtete vahel ning vajadusel reklaamijate, mõõtmispartnerite, akadeemiliste teadlaste ja õigusasutustega. See näitab probleemi: Stalkci pole volitatud inimeste andmeid lugema.

Redditi foorumis on teateid kasutajatest, keda üllatavad Stalkci tehtud postitused nende Instagrami profiilides. Kuna platvorm vajab jälitajate paljastamiseks juurdepääsu sotsiaalsetele võrkudele, saab see inimene sisse logides lõpuks veel ühe komplekti õigusi. Skaudide leidmise huvides annavad paljud Stalkcile teadmatult loa nende nimel sisu avaldada. Sellisel juhul tuleb mul juurde pääseda Instagrami seadetele ja tühistada juurdepääs kolmanda osapoole konto rakendusele.

Lisaks võib teavet avaldavate rakenduste kasutamine, näiteks see, kes näeb teie profiili, rikkuda Instagrami kasutustingimusi ja kasutajad saavad rakenduse ajutiselt või isegi jäädavalt blokeerida.