Kes on kiiremini võti ja milline on parim tehnika? Teadmiseks on test

Kõik nad viitavad sellele, et see on selle teema seni suurim uuring, kus lihtsa veebitesti teeb üle 37 000 osaleja. Analüüsiti tulemusi, kuidas inimesed oma nutitelefonides kirjutasid, ja võrreldi neid teiste sarnaste testidega arvutiklaviatuuride jaoks, milles osales üle 168 000 inimese, ja leiud olid vähemalt huvitavad, mõned vihjed, mis võiksid aidata teksti kirjutamise kiirust parandada.

Andmete järgi suudab keskmine inimene, kes kasutab kahte pöialt, kirjutada 38 sõna minutis, 25% aeglasemalt kui arvuti klaviatuuril kirjutav inimene, mis võib olla kuni 51 sõna minutis.

Sellegipoolest on nutitelefonide veamäär madal, ainult 2,3%, kuid teadlased tunnistavad, et selle võib seostada nutitelefonide klaviatuuride ennustavate ja automaatse täitmise süsteemidega, mis kasutavad kasutaja konteksti ja harjumusi lausete lõpuleviimiseks struktuuri ja grammatika parandamisega.

Sellesse arvesse läheb ka vanus. Hoolimata sellest, et kirjutatakse vähem teksti kui aastatuhandeid, on teismelised kiiremad. 10–19-aastased osalejad saavad nutitelefoni kirjutada 40 sõna minutis. Võrdluseks kirjutasid 20–29-aastased kirjutasid korraga ainult 37 sõna ja 30–39-aastased aeglustusid 32 sõnani minutis.

Kirjutamise jõudluse parandamiseks on selles uuringus mõned ettepanekud: kasutage pöidlaid, valige klaviatuuri pühkimine ja asendage ennustav tekst iseparandustega.

Kui teil on 10 vaba minutit, saate sellel lingil testi sooritada, et mõista oma nutitelefoni kirjutamiskiirust.

kirjutamiskatse “data-title =” kirjutamiskatse – kes on kiirem ja milline on parim tehnika? Selle väljaselgitamiseks on olemas test – SAPO Tech ”> kirjutamiskatse