iPhone dengan kabel Lightning (pengisian ulang)

Kiire näpunäide: kuidas oma iPhone'i laadida ilma müra ja vibratsiooni tekitamata

Nagu iga iPhone'i omanik (tegelikult peaaegu kõik nutitelefonid), pean ka mina enne magamaminekut seadme aktiveerima, et seda öösel laadida. Kui ma seda ei tee, riskin ma üles tõusta ja hommiku lõpus pean jooksma väljalaskeava juurde. Niisiis, on normaalne jätta iPhone'i laadimine laua taha magamise ajal.

iPhone välkkiire kaabliga (laadimine)

Ma ei tea, kuidas kodus on, aga siin oma majas teen seda rituaali sageli (iPhone'i laadimine) pärast seda, kui mu naine on magama jäänud. Õnneks ei saanud ta hästi magada, muidu võib ta ärgata heli abil, mida seade kaabli abil ühendab. Ja pole väljapääsu: kui paned oma iPhone'i vibreerima, ei anna see ilmselgelt heli, kuid vibreeriv masin teatab, et olete oma iPhone'i uuesti laadinud ja see võib põhjustada ka unetule ärkamise.

Tänane näpunäide on see, et iPhone ei saaks sel ajal müra ega vibreerida. Kuidas? väga lihtne: enne kaabli pistmist iPhone'i libistage lukustatud seadme ekraanil sõrme paremalt vasakule, et avada rakendus Kaamera. Seal saate nüüd ühendada juhtmeid, mida ei juhtu (heli või vibratsioon). Seejärel puudutage avakuvale naasmiseks lihtsalt avalehe nuppu.

See pole näpunäide, mis * kõigile * teile meeldib; teisalt pole selle jagamiseks kulusid. Hele noormees, aitäh.

(Mac Kung Fu kaudu)