IGRE

Kiirmängud pole enam otse Messengeris saadaval

Leo Olebe selgitab oma Facebooki Gamingu ajaveebipostituses, et selle otsuse eesmärk on muuta Messenger kiiremaks, kergemaks ja lihtsamaks rakenduseks. Samuti soovib Facebook muuta kohesest mängust ülima suhtlusvõrgustiku kogemuse.

“Selle suve lõpuks ei saa Instant Gamesi enam iOS-i Messengeri uues versioonis otseĂĽlekandes mängida,” selgitas Olebe. Sujuva ĂĽlemineku tagamiseks on mängijatel jätkuvalt juurdepääs mängule Messengeri arutelude ja vestlusrobotite värskendamise kaudu, samal ajal kui rakendus ise lĂĽlitub Facebooki.

Facebooki tehnik

Kiire mäng

„Data-title =” facebook tech – kiirmängud pole enam otse Messengeris saadaval – SAPO Tech ”> Facebooki tehnik Kiire mäng

Esialgsed testid algavad sel kuul, nii et ettevõte saab avalikult tagasisidet. Nii on see mõeldud mängijate ja mängude arendajate enda tähelepanu hajutamise minimeerimiseks ning mängu üldise terviklikkuse säilitamiseks migreerimise alustamisel.

“Me teavitame mängijaid ja juhendame neid läbi erinevate etappide, et Facebookis kiirmänge ära kasutada,” ĂĽtles Leo Olebe. Ăśhtlasi kinnitas Facebooki mängupartnerluste ĂĽlemaailmne direktor, et ettevõte jagab ka edaspidi loojate ja arendajatega rohkem ĂĽksikasju platvormi muudatuste kohta.

Kinnitades, et Facebook panustab kiirmängu valdkonnas, ütles ülemaailmne mängupartnerluste direktor, et ettevõte rakendab uute arendajate jaoks taotlusprotsessi, et platvormil mänge pakkuda.

Olebe hoolitses ka selle eest, et ettevõte jätkaks praeguste põhimõtete säilitamist ja jõustamist ning uuriks ka uusi põhimõtteid, et tagada mängude lõbusus ja ohutus kõigile mängijatele.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH