Kim Dotcomil on piraatluse lõpetamise retsept

Megauploadi asutaja Kim Dotcom avaldas Twitteris nende kohta, kes on tema arvates viis olulist tingimust piraatluse lõpetamiseks. Nimelt: väga hea toote loomine; pakkumised, mida on lihtne osta; käivitas selle samal päeval kogu maailmas; anna sellele õiglane hind ja pane see toimima mis tahes seadmes.

Selline retsept piraatluse lõpetamiseks ilmus päevi enne uue veebiteenuse käivitamist, mida lubati juba eelmise aasta keskpaigast. Mega, mida Kim Dotcom on viimastel kuudel ette valmistanud, on omamoodi Megauploadi järeltulija, eranditult erinev.

Algusest peale kogu kasutaja poolt edastatud teabe krüpteerimine, mida teenust osutav ettevõte sellisel viisil kunagi ei tea ja tagab seega autoriõiguste rikkumise korral vastutuse vabastamise.

Sellised väited on Megauploadi juhtumi keskmes – failide jagamise teenuse, mille FBI sulges eelmise aasta alguses. Kim Dotcomit ja teisi teenuse asutajaid on sĂĽĂĽdistatud mitmes kuriteos, sealhulgas kokkumängus digitaalse sisu piraatlusega.

Dotcom ootab nüüd Uus-Meremaa kohtu otsust, kus ta elab, Ameerika Ühendriikide väljaandmistaotluse alusel kohtuprotsess selles riigis.

Vahepeal valmistub tema partei turule Mega, mis on saadaval alates 19. jaanuarist.

Mega esitleti eelmise aasta septembris ja tõotab olla alternatiiv veebimuusikaturundusele, tagades artistidele otsese avalikkusega suhtlemise kanali ja kirjanike jaoks 90% -lise tulu iga loo müügist. .

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi