contador gratis Skip to content

Kimalane: kaheksa fakti rivaali Tinderi suhterakenduse kohta | Sotsiaalmeedia

Kimalane: kaheksa fakti rivaalide suhete kohaldamise kohta Sotsiaalmeedia

Bumble on Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks mõeldud suhterakendus, mis töötab sarnaselt Tinderiga, kuid paistab konkurentide seast silma, kuna pakub naistele ainuõigust astuda pärast matši esimene samm. Bumblel on muid lisafunktsioone, näiteks kasutajate kontrollimine võltskontode loomise vältimiseks ja funktsioonid tavade vastu võitlemiseks kummitus, et kui keegi lõpetab elumärkide näitamise ja kaob vestlusest nagu tõeline kummitus. seda TechTudo toob allpool olevasse loendisse kaheksa uudishimu "feministlike" tutvumisrakenduste kohta.

LUGEGE: 'Job Tinder' leiab teile ideaalse töö

Bumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / BumbleBumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / Bumble

Bumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / Bumble

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Bumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / BumbleBumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / Bumble

Bumble Tinder konkureerivate suhete rakendus Foto: Divulgao / Bumble

Rakenduse nimi pärineb ingliskeelsest tegusõnast bumble, mis viitab mesilaste tekitatavale buzzile ja tähendab segasel viisil rääkimist või liikumist. Rakenduse ühe asutaja Whitney Wolfe'i jaoks oli valik juhuslik. Esquire'ile antud intervjuus selgitas ta, et veetis nädalaid vene sõnageneraatori abil, nii et meeskonna liige soovitab lõpuks ainult praegust nime.

Alguses pöörasime kõik silmi, tunnistas Wolfe, kes oli endine Tinderi töötaja, intervjuus. Kuid siis mõtleme sellele järele. Oota hetk. Põrutavad nagu mesilaste selts. Seal on mesilaspere, vastutustundlikud naised ja väga auväärne kogukond. kõike mesilasema ja kõigi koos töötamise kohta. See oli väga õnnelik juhus.

2. Naised peavad kõigepealt saatma sõnumi

Bumble'is on naistel ainus võim saata esimene sõnum Foto: Pond5Bumble'is on naistel ainus võim saata esimene sõnum Foto: Pond5

Bumble'is on naistel ainus võim saata esimene sõnum Foto: Pond5

Kui tarus keerleb kõik mesilasema ĂĽmber, on Bumble'is naine, kellel on voli vestlust alustada. Eri soost paaride vaheliste paaritundide korral peavad nad esimese sõnumi saatma. Funktsiooni, mis muudab rakenduse feministlikeks pealkirjadeks, eesmärk on anda naistele mõjuvõim ja võimaldada neil otsustada, kellega nad tahavad rääkida. Sel viisil väldib funktsioon meeste saadetud ebaviisakate ja seksistlike sõnumite pommitamist – see on tavaline praktika konkureerivates suhterakendustes.

3. Homoseksuaalsed paarid on teretulnud

Homoseksuaalid võivad Bumblest leida ka partnereid. Foto: Divulgao / BumbleHomoseksuaalid võivad Bumblest leida ka partnereid. Foto: Divulgao / Bumble

Homoseksuaalid võivad Bumblest leida ka partnereid. Foto: Divulgao / Bumble

Bumble ei nõua kasutajatel rakenduse kasutamiseks seksuaalsuse määratlemist. Lihtsalt teavitage, kui olete huvitatud meestest, naistest või mõlemast, ja rakendus kuvab vastava profiili. Homoseksuaalsete paaride vaheliste matšide puhul ülaltoodud punktides kirjeldatud reegleid ei kohaldata: vestlust võivad alustada kõik huvilised.

4. Võite otsida sõpru või võrke

Bumble BFF ja Bumble Bizz võimaldavad teil leida sõpru ja äriühendusi. Foto: Divulgao / BumbleBumble BFF ja Bumble Bizz võimaldavad teil leida sõpru ja äriühendusi. Foto: Divulgao / Bumble

Bumble BFF ja Bumble Bizz võimaldavad teil leida sõpru ja äriühendusi. Foto: Divulgao / Bumble

Erinevalt sarnastest teenustest ei tähenda Bumble ainult armastussuhteid. Kasutajad, kes ei soovi romantilist partnerit leida, saavad rakenduse lülitada BFF-režiimi. parim sõber igavesti, inglise keeles igavesti parim sõber), mis näitab sõprust otsivaid inimesi. Sel juhul võib keegi esimesena vestluse algatada.

Erinevate vaatajaskonna vajaduste rahuldamiseks pakub Bumble ka Bizz-režiimi, mis on sõna mitteametlik lühend äri (äri, inglise keeles). See funktsioon töötab sarnaselt BFF-režiimiga, kuid on mõeldud neile, kes otsivad professionaalset ühendust.

Bumblel on funktsioon, mis kontrollib kasutaja identiteeti. Igaüks, kes registreerub rakenduseks, peab endast foto tegema, rakendades rakenduses nõutud samme. Kui identiteet on kinnitatud, lisab süsteem profiilile sinise ikooni, mis näitab teistele kasutajatele, et konto on autentne. Selle abil väldib rakendus platvormil boti- ja sägapettusi.

6. Kummitamiseks pole ruumi

Matši aegumiseks peavad kasutajad vastama sõnumitele 24 tunni jooksul. Foto: Divulgao / BumbleMatši aegumiseks peavad kasutajad vastama sõnumitele 24 tunni jooksul. Foto: Divulgao / Bumble

Matši aegumiseks peavad kasutajad vastama sõnumitele 24 tunni jooksul. Foto: Divulgao / Bumble

Võidelda nähtusega, mida nimetatakse kummitus, mis juhtub siis, kui keegi kaob veebivestlusest ilma nähtava põhjuseta, taotleb Bumble, et saadetud sõnumitele vastatakse 24 tunni jooksul. Näiteks heteroseksuaalsetes matšides peavad naised selle ajavahemiku järel vestlema hakkama, vastasel korral matš tühistatakse, justkui poleks seda kunagi olemas olnud. Sama kehtib ka meeste kohta, kes pärast esimese sõnumi saamist ei vasta määratud aja jooksul.

Väärib märkimist, et see rakendus võimaldab meestel kombinatsiooni pikendada 24 tunni võrra, kui naine ei saada eeldatava perioodi jooksul esimest sõnumit. Seda funktsiooni saab päevas kasutada ainult ühes mängus, kui kasutajat pole uuemale versioonile üle viidud Bumble Boostlõik lisatasu rakendus.

7. Juriidiline lahing Tinderiga

Tinderi eest vastutav Bumble Application and Match Group on juba rohkem kui kaks aastat seisnud silmitsi seaduslike lahingutega. Kõik sai alguse 2017. aasta juunis, kui teine ​​ettevõte pakkus välja konkurendi ostmist 450 miljoni dollari eest. Varsti pärast seda lükati selle väärtus tagasi, kuna seda peeti turust madalamaks. Bumble'i väärtus oli sel ajal enam kui miljard dollarit.

Tinder ja Bumble on kohtus olnud alates 2017. aastast. Foto: Marvin Costa / TechTinder ja Bumble on kohtus olnud alates 2017. aastast. Foto: Marvin Costa / Tech

Tinder ja Bumble on kohtus olnud alates 2017. aastast. Foto: Marvin Costa / Tech

2018. aastal esitas Match Group Bumble'ile kaebuse, väites, et nad on potentsiaalsete taotlejate vastuvõtmiseks või tagasilükkamiseks kasutanud Tinderi patenteeritud funktsioone, näiteks vastastikust aktsepteerimist (nn vasteid) ja külili lohistavaid liikumisi. Nii juhtub näiteks SuperSwipe Bumble'iga, millel on samad omadused nagu Super Like Tinderil. Kui Bumble'i kaks asutajat töötasid Match Groupis, väitis Match, et nad töötasid rakenduse välja alles siis, kui nad olid endiselt töötajad.

Siis, 2018. aasta märtsis, oli Bumble kord pöörduda 400 miljoni dollari suuruse mängugrupi vastu kohtusse, kes teatas, et tema rivaal kasutab ära ärisaladuste saamiseks peetavaid läbirääkimisi. Novembris lõpetas süüdistaja tegevuse.

Diferentsiaalse kima funktsioon Minu kasulaps, mis aitab kasutajatel flirtida. Lisaks fotode valimisele ja kuni 300 tähemärgi pikkuse biograafia kirjutamisele on kõigil suhterakendust kasutavatel inimestel võimalus valida 39 vastamiseks mõeldud harjumuste ja isikupäraga seotud kĂĽsimuste loendist kolm. Ballaad või Netflix ?, Kui mul oleks suurriike, siis see oleks … ja mu kuulus lapsepõlv oli … vaid mõned näited tavakasutajate profiilide tõstmise valikutest.

Rakendus Spy Likes, kas Tinder tõesti töötab? Uurige seda TechTudo foorumist.

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab