Kindle Paperwhite 4 (2018) jätab maha selle, mis on juba suurepärane ja veelgi parem

Kindle Paperwhite 4 (2018) jätab maha selle, mis on juba suurepärane ja veelgi parem

Amazonist pärit Kindle Paperwhite'i uus versioon viib teid järgmisele tasemele

Üha digitaalsemas maailmas on: e-raamat ja digitaalsed dokumendid pole enam luksuskaup, vaid praktilisuse küsimus. Sel põhjusel analüüsime täna Kindle Paperwhite 4 (2018), mudel e-luger (digitaalne lugeja, tasuta tõlkes) on klassika juba alates Amazon mis saabus Brasiiliasse 2019. aastal.

Tema neljas põlvkond, järgivad maailma kuulsaimad digitaallugejad 2007. aastal (või 2012, kui arvestada ainult seda sarja) alustatud uuendusteed Valge paber) koos mitme uue funktsiooniga. Vaata seda:

Kindle valge paber

Uus Kindle'i valge raamatUus Kindle'i valge raamat. Foto: Amazon

Positiivsed punktid

  • Ekraan sälguga;
  • Rohkem salvestusruumi;
  • Heledam ja õhem;
  • Mugav lugemine taustvalgustusega;
  • Vee- ja tolmukindel (IPX8 sertifikaat);
  • Heliraamatu mängija Bluetooth-peakomplekti või kõlariga;
  • Aku pikk tööiga;

Negatiivsed punktid

  • Ekraan vajab pildi reageerimiseks ja värskendamiseks aega;
  • Kasutajakogemuses pole suuri uudiseid;
  • Heliraamatud töötavad Bluetoothiga;

seda Kindle'i valge raamat 4 jõudis sel aastal Brasiiliasse veebruaris, kuid see on sama versioon, mis ilmus 2018. aastal Ameerika Ühendriikides. Sel põhjusel ja kuna uut versiooni pole, on vaja seda tüüpi kaaluda "Kindle 2019".

Ekraan

Kindle Paperwhite ekraanipiltUue Kindle Paperwhite sälguga ekraan

ekraanil on see suurim muutus uuest Kindle valge paber, võrreldes eelmise mudeliga, mis järgib mustrit Kindle standard alates esimesest väljaandest.

Uues Kindle valge paber, seda Amazon otsustas eemaldada ekraanilt sälgu, mis on 6 tolli, jättes e-luger pisut visuaalsemaga lisatasu ja sarnane mobiiltelefonide ja tahvelarvutitega, muutes selle teistest väga erinevaks Kindle.

Ekraan jätkub taustvalgustusega LED-ide kasutamisel, selles väljaandes on ainult 5, kasv võrreldes Valge paber eelmine, mis kasutas ekraanil 4 LED-i.

Ainult eraldusvõime on 300 ppi, mis muudab lugemise mugavaks, ilma et peaksite silmi pingutama ja lugemiskogemuse ellu viima Kindle valge paber veelgi lähemal traditsioonilistele raamatutele.

Negatiivne punkt ekraanil e-tint (digitaalne tint(tasuta tõlkes) täpselt kasutaja vastuseks. Ekraani värskendussagedus on väga aeglane, eriti võrreldes teiste mobiilseadmetega, näiteks mobiiltelefonide ja tahvelarvutitega. Tüüp a Kindle see jääb kannatlikkuse harjutamiseks.

Kujundus

Kindle Paperwhite kujundusKindle Paperwhite 2019 tagakĂĽlje kujundus

Uus disain Kindle valge paber pisut erinev eelmisest väljaandest. Isegi natuke. Umbes 182 grammi e-luger keskel Amazon See on pisut kergem kui tema eelkäija, mis kaalub 192 grammi.

Kujunduse paranemist kajastab ka pisut õhem seade. Umbes 8mm paksused, näidud on uued Kindle valge paber see muutub loomulikumaks ja mugavamaks.

Ladustamine

Muud parandused programmis Amazon oma uues mudelis Kindle valge paber see on laos. Erinevalt varasematest 4 GB HD-ga versioonidest on sellel uuel e-lugeril kaks mudelit: 8 GB ja 32 GB.

Suurenenud mälumaht on otseselt seotud uute funktsioonidega, mis on saadaval uues Valge paber: heliraamat.

Kohalikult tuntud kui heliraamat, kujunes kaasaegses maailmas tõeliseks palavikuks ja seda saab nüüd Internetis paljundada Kindle valge paber. D, et neid kuulata kõrvaklappide või Bluetooth-kõlarite abil.

Isegi kui sellel on uus funktsioon, heliraamat pole Brasiilia kasutajate jaoks saadaval Amazon. Siis näete sel esimesel korral ainult oma lemmikraamatute välismaiseid versioone.

Veekindel

Valge veekindel Kindle paberistVeekindel – IPX8 sertifikaat. Foto: Amazon

Veel ĂĽks uus suur uudsus Kindle valge paber hoidke vett. Uus seade alates Amazon varustatud IPX8 sertifikaadiga, mis kaitseb e-luger juhuslike pritsmete vastu ja leotamisega kuni kaks meetrit umbes 60 minutit.

See on esimene Kindle sisendid või vahendajad selle veekindluse saavutamiseks. Selle ees ainult modell Oaaspakub palju kõrgema hinnaga IPX8 sertifikaati.

Kasutaja kogemus

Kindle Paperwhite sĂĽsteemKindle Paperwhite sĂĽsteem

Uus Valge raamat 4 esitleb ka uut liidest (saadaval ka pärast tarkvarauuendust Paperwhite 3 jaoks), millel on rohkem kohandamisfunktsioone, näiteks:

Uuendatud avalehe menüü: uusimad tutvustatud raamatukaaned, lugemisloendid ja raamatud, mis on saadaval saidil Kindle Unlimited. Lisaks tühiasi ja näpunäidetele saate vaadata ka seda, mitu päeva olete viimase kuu jooksul lugenud.

Isikupärastatud näidud: võimaldab salvestada mitu lugemisseadet, fondi valiku, rasvases kirjas ja orientatsiooni sätted otse peamenüüsse ja nende vahel kiiresti vahetada.

Integreeritud sõnastikusüsteem e-luger muutuvad kiire otsimise kõrval ka dünaamilisemaks kasutamiseks Vikipeedia, mis töötab uutes seadmetes väga hästi. Ka lehtede ja teksti märkimine on lugemiseks suurepärane liitlane.

Parandatud on ka lehe paigutust, andes kasutajatele rohkem vabadust valida parimaid ruume, fonte ja fondi suurust lugemiseks. Samuti on võimalus muuta ekraani teksti ja tausta värvi.

Veel üks positiivne punkt alates Kindle funktsiooni Sosistab, mis sünkroonib teie lugemisprotsessi kõik Amazon või rakendustega nutitelefonid ja tahvelarvutid Kindle.

PDF-failide kuvamine jätkub Internetis mõningase lämbumisega Kindle valge paber ja seadmes Amazon üldiselt. Saate seda ikkagi lugeda, kuid kogu lugemiskogemus on ühes Kindlekoos kõigi funktsioonidega pole PDF-failide jaoks saadaval.

Valmis

Case Kindle Paperwhite 2019Kindle Paperwhite 2019 koos kaitsekattega

Uus Kindle valge paber käivitas Amazon laiendada selle mudeli valitsemisala kui üks populaarsemaid e-luger turg. Kulueelised muudavad selle ideaalseks tööriistaks kõigi tasemete lugejatele, alates kõige selgemast ja lõpetades kõige juhuslikumaga.

Neile, kes vajavad igal ajal palju raamatuid ja ei soovi kilomeetreid raamatuid vedada, ning neile, kellele meeldib e-raamatute lugejate ja traditsiooniliste raamatute juurde kuuluvate lugemiste praktilisus, Kindle valge paber õige taotlus.

Sooduspakett

Uue seadme ostmisel saate 3-kuulise tellimuse Piiramatu Kindle, mis annab otsese juurdepääsu enam kui 1,5 miljonile Amazoni kataloogis asuvale raamatule. Pärast boonusperioodi maksab liitumine 19,90 R $ kuus.

seda Kindle'i valge raamat 4 see mĂĽĂĽb Amazoni veebisaidil ja muudes veebipoodides 499 R $ (8 GB) ja 649 R $ (32 GB) hinnaga kuni 12-kordselt intressivabade osamaksetena. Seadme 4G-versioon pole Brasiilias saadaval.

Tehnilised andmed

Ekraan 6-tolline ekraan koos Paperwhite, E Ink Carta tehnoloogiaga, sisevalgustus, 300 ppi, tehnoloogia ja kirjaskaala on optimeeritud 16 halli tasemega.
Suurus 167 x 116 x 8,18 mm.
Kaal 182 g. Suurus ja kaal võivad varieeruda sõltuvalt tootmisprotsessist.
Seadme salvestusruum 8 GB või 32 GB; salvestage tuhandeid e-raamatuid.
Pilvesalvestus Kogu Amazonase sisu tasuta pilvesalvestusruum.
Aku kestvus Üks laadimine kestab kuni 6 nädalat, tuginedes pooletunnisele lugemisele päevas, kui WiFi on välja lülitatud ja valgustus tasemel 13. Aku eluiga võib varieeruda sõltuvalt valgustusseadetest ja WiFi-võrgu kasutamisest.
WiFi-ühenduvus Ühildub standardi 802.11b, 802.11g või 802.11n WiFi-võrkude või avalike või privaatsete levialadega WEP, WPA ja WPA2 turvaprotokollidega paroolide autentimise või Wi-Fi Protected Setup (WPS) abil.
veekindel veekindel (IPX8), testitud nii, et see leotaks 60 minutit 2-meetrises värskes vees.
Skoor R $ 499 – Amazoni ametlik Brasiilia pood