Kindle Paperwhite saabus Brasiiliasse uute funktsioonidega

Kindle Paperwhite saabus Brasiiliasse uute funktsioonidega

Neljandal põlvkonnal, tulemasinal Kindle PaperWhite, on Bluetooth ja see annab teile õiguse tellida Kindle Unlimited 3 kuud tasuta.

A Amazon teatas ametlikult neljanda põlvkonna saabumisest Kindle valge paber. Eelmisel aastal turule toodud, see on õhem ja kergem kui eelmine mudel ning sellel on suur eelis, kuna see on veekindel. Uus e-raamatud omada klassifikatsiooni IPX8, mis tähendab, et võite 60 minuti jooksul olla kuni kahe meetri pikkuses vees. Väga oluline neile, kes tavaliselt loevad vannis või basseini ääres.

Uus Kindle valge paber mõõdud on 167 mm x 116 mm x 8,18 mm ja kaal on 182 grammi. Eelmine mudel mõõtmetega 169 mm x 117 mm x 9,1 mm kaalus 205 grammi. Praegusel mudelil on kuue tolline ekraan ja 300 ppi, mida valgustab 5 LED-i, mida on rohkem kui eelmises mudelis. Samuti müüakse mitut tüüpi värvilisi katteid, mis ühendavad seadme avamisel.

Brasiiliasse Audible tuua ei kavatseta endiselt, kuid Kindle juba toetab audioraamatuid

Lisaks on sellel versioon 32 GB salvestusruumiga, mis on piisav väikese raamatukogu jaoks, kus on rohkem kui 20 tuhat raamatut. Suurem salvestusmaht on teise uue mudeli jaoks ülioluline: heliraamatute tugi, mis võtab rohkem ruumi. Sellel mudelil on kõrvaklappide tugi Bluetooth, neile, kellele meeldib platvormist heliraamatuid kuulata Heli, ka Amazonist. Kahjuks ei müü Amazon endiselt Brasiilias audioraamatuid.

Uus Kindle valge paber see toob ka uue liidese (saadaval ka pärast tarkvara värskendust Paperwhite versiooni 3 jaoks), millel on rohkem kohandamisfunktsioone. Nagu värskendatud avalehemenüü, kus kuvatakse viimased esiletõstetud raamatukaaned, lugemisloend ja raamatud, mis on saidil Kindle Unlimited saadaval. Lisaks tühiasi ja näpunäidetele saate vaadata ka seda, mitu päeva olete viimase kuu jooksul lugenud.

Peale selle on sellel ka isikupärastatud lugemisrežiim, mis võimaldab salvestada mitu lugemisseadet, fondi valiku, rasvases stiilis ja orientatsiooni sätted otse peamenüüsse ja nende vahel kiiresti vahetada.

Kindle Paperwhite reklaamipakett

Uue seadme ostmisel saate 3 kuu jooksul Kindle Unlimited tellimuse, mis annab teile otsese juurdepääsu enam kui 1,5 miljonile raamatule Amazoni kataloogist. Pärast boonusperioodi maksab liitumine 19,90 R $ kuus. Kindle Paperwhite 4 müüakse Amazoni veebisaidil ja teistes veebipoodides 499 R $ (8 GB) ja 649 R $ (32 GB) hinnaga kuni 12-kordselt intressivabade osamaksetena. Seadme 4G-versioon pole Brasiilias saadaval.

Uue Kindle Paperwhite ostmisel saate 3-kuulise Kindle Unlimited tellimuseUue Kindle Paperwhite ostmisel saate 3-kuulise Kindle Unlimited tellimuse

A Amazon käivitas ka mitu katet Kindle valge paber. NuPro mudel (R $ 79) on valmistatud polüuretaanist ja mikrokiust siseruumides. Saadaval on ka veekindlad kangakatted (R $ 99), nahk (R9 $ 149) ja esmaklassiline nahk (R $ 199).