Kingroot 4.0 test: paljutõotav rakendus Androidi juurimiseks vaid ühe klõpsuga

Hiina arendajad on välja andnud rakenduse, mis lubab Android-seadmeid juurida vaid ühe klõpsuga. SEE Kingroot 4.0 ei ole Play poes saadaval, selle kasutamiseks peate lubama installida tundmatutest allikatest pärinevaid rakendusi ja see loob teie nutitelefonile turbepreedendi. Täna hommikul testisin Kingroot 4.0 kolme erineva seadmega ja ühelgi neist polnud juurprotsess lõpule viidud. Vaadake meie testi üksikasju allpool.

root samsung galaxy s5 2

Kingroot 4.0 lubas teie Android-telefoni juurida, kuid ebaõnnestus mitu katset. / © ANDROIDPIT

YouTube’is avaldatud videos näeme Kingroot 4.0 töötab ja ilmselt juurdub Verizon Galaxy Note 4 seade, mis töötab Android Lollipopil, tõenäoliselt versioon 5.0.1. Seetõttu on vaja rakenduse APK alla laadida arendaja ametlikule saidile ja installida see tundmatust allikast (muust kui Play poest), nagu näete allolevast videost. Kohe pärast installimist algas märkuse 4 juurprotsess ja lõpuks ilmus seade administraatori õigustega, kuulus “superkasutaja”:

AndroidPITi uudistetoas Kingroot 4.0 see ei töötanud üheski testitud testis. Installisin rakenduse kolme erinevasse Androidi nutitelefoni: Galaxy Note 4, LG G3 ja HTC One M9. Esimesel juhul jõudis protsess 52% -ni ja seade taaskäivitati ning kui me avasime Kingroot 4.0, näitab rakendus allolevat pilti. Hoolimata sellest, et hiina keelt ei osatud lugeda, on selge, et juuri ei tekkinud:

ĂĽlisuur test 4 0

Testisin Kingroot 4.0 Galaxy Note 4-s ja protsess nurjus. / © ANDROIDPIT

LG G3-l on see Kingroot 4.0 see lõpetas ka 52% protseduurist, see ka peatus, kuid erinevalt märkusest 4 ei taaskäivitanud G3. HTC One M9 tabas 17% ja taaskäivitus, lõpuks ei töötanud ka seadme juur edukalt.

Ainus järeldus, millele jõuan, on see, et rakendus ei tööta tegelikult või vajab rohkem kui kasutajale öeldu, näiteks avamine alglaadur enne töötlemist. Lisaks sellele, kuna privileegiskaala töötab ainult ühega stsenaarium, kui proovite protsessi oma nutitelefonis, võite tarkvara lõpetada lõpmatus ringis ja loomulikult oma seadme krahhi. Niisiis, enne selle juurprotsessi kasutamise otsustamist pöörake suurt tähelepanu selle rakenduse kasutamisele.

Lugeja vastus

Erinevalt meie testidest teatasid paljud kasutajad allpool toodud kommentaarides, et nad juurutasid oma seadme edukalt. Niisiis, enne kui proovite oma Android-nutitelefoni juurida Kingroot 4.0, Soovitan lugeda selle artikli kommentaare.

Pidage siiski meeles, et seadme juurimisel kaotate garantii.

Nii et te teate seda juba Kingroot 4.0? Kui olete rakendust testinud, jagage sellega oma kogemusi allpool toodud kommentaarides.