Siin see on: Psystar on ametlikult kaebanud USA Apple'i kohtuasja

Kinnitatud: Psystar maksab Apple'ile 2,675 miljonit dollarit

Apple vs. Psystar skaalal "title =" Apple vs. Psystar skaalal "laius =" 1 "kõrgus =" 1 "stiil =" kuva: puudub; "klass =" laisk-peidetud joondusmõõtmed keskmise suurusega wp-image-57583 "/></p><div class='code-block code-block-2' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Täiendavad üksikasjad Psystari ja Apple'i vahelise osalise lepingu kohta leiti täna pärastlõunal, kinnitades, et Cupertino kloonitootmisettevõtte makstav summa oli 2 675 000 dollarit. Raha on ette nähtud autoriõiguse rikkumise, lepingu rikkumise ja USA-s kehtivate seaduste rikkumisega tekitatud kahju hüvitamiseks, mille põhjuseks on eelinstalleeritud Mac OS X-iga arvutite müümine.

Nii Apple kui ka Psystar nõustuvad, et täna allkirjastatud leping hõlmab ainult eelmisel aastal San Franciscos esitatud kohtuasja, see tähendab, et Florida kloonitegija kohtuasi jätkub, vähemalt seni, kuni kohtunik William Hoeveler otsustab Ma esitatud taotluse ja tema juhtumi lõpetab. Avalduse esitas Apple eelmisel nädalal ja seda hinnatakse kohe.

Need kaks ettevõtet ootavad ka USA seadustega esitatud taotluse tulemust, mis keelab Psystaril Mac OS X-i püsivalt eelinstallida personaalarvutisse, takistades lisaks nende osalust sellistes kaudsetes toimingutes. Kohtunik William Alsup peab 14. detsembril ikkagi kohtuistungi, lõpetades ilmselt juhtumi California osariigis.

(Engadgeti kaudu)